„Almeidos–Stronglaso“ rankininkai nusitaikė į auksą

, Alius Mikelionis
„Almeidos–Stronglaso“ rankininkai nusitaikė į auksą

Žaidžiančiais treneriais tapo du komandos senbuviai.

Nuo 1979-ųjų metų savo istoriją skaičiuojantis Alytaus rankinio klubas pradeda naują žygį dėl Lietuvos rankinio lygos (LRL) apdovanojimų. Trečius metus iš eilės įvairios prabos medaliais pasipuošianti rankinio klubo komanda „Almeida–Stronglasas“ sezoną pradėjo atsinaujinusi. Ilgamečiam strategui Jonui Jonuškai tapus klubo vadovu, trenerių pareigų ėmėsi patyrusių žaidėjų duetas – Robertas Paužuolis ir Egidijus Petkevičius. Abu ketina ne tik treniruoti, tačiau ir rungtyniauti.
Naujieji komandos treneriai pastebi, kad nors apie sportbačių „kabinimą ant vinies“ yra užsiminęs Linas Paliušis, jų „amžinai“ persekiojamas daugiametis LRL čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ šiemet gerokai daugiau nukraujavęs, todėl alytiškiai šiame sezone turi ambicijų Alytui pagaliau padovanoti Lietuvos rankinio auksą.
Teorines „Almeidos–Stronglaso“ galimybes kovoje dėl aukščiausių apdovanojimų stiprina ir tai, kad komandą ketina papildyti keli pajėgūs Lietuvos rankininkai. „Tikimės, tai naudos duos ir pasieksime tą ilgai lauktą rezultatą – aukso medalius“, – sako komandos kapitonas Gintautas Adamkevičius, kuris, kaip ir kiti komandos senbuviai, viliasi, kad nė vienas jų iš komandos neišeis neįgyvendinę užsibrėžto tikslo.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)