„Daugų“ garbę gins ir buvęs profesionalaus krepšinio klubo direktorius

„Daugų“ garbę gins ir buvęs profesionalaus krepšinio klubo direktorius
Lietuvos krepšinis vystomas taip, kad įvairiame lygyje gali rungtyniauti ir profesionalai, ir mėgėjai, veteranai ir moksleiviai. 
Nedaugelis žino, kad jau dvidešimtą sezoną mūsų šalyje veikia Mažųjų miestelių krepšinio lyga (MML).  
Pirmenybėse gali dalyvauti mažesnių negu rajono centrai miestelių ir kaimų komandos. Žaidėjai, rungtyniaujantys LKL, NKL ir RKL lygose, žaisti čia negali. Jau penktą sezoną šioje lygoje pradeda Daugų krepšininkai. 
Rugsėjo 30 d. Dauguose komandos sudėtį rėmėjams pristatė ekipos treneris Almantas Jakimavičius. Praėjusį sezoną daugiškiams nedaug trūko, kad patektų į stipriausiųjų ketvertą. Šiemet komanda sustiprėjo ir tikisi pagerinti rezultatą. 
Daugiškių gretose – 18 žaidėjų, iš jų pusė – „legionieriai“. Vyriausiam komandos nariui – 36, jauniausiam – 17 metų. Šiemet Daugų krepšinio klube įžaidėjo vaidmens imsis varėniškis Marius Sabaliauskas. 
Prie komandos rėmimo prisideda ne tik vietos verslininkai, bet ir rajono savivaldybė. Žaidėjai atlygio už tai negauna, tačiau maitinimas ir kuro išlaidos jiems padengiami.
Komandoje rungtyniaujantis buvęs Alytaus krepšinio klubo „Dzūkija“ direktorius Povilas Tamulynas sako, jog MML lygis jį nustebino. 
„Geras teisėjų lygis, vedama statistika, kuri matoma tiesiogiai. Man teko rungtyniauti NKL, RKL ir Didžiosios Britanijos pirmojoje lygoje, tad buvo įdomu palyginti. Galiu pasakyti, kad tikrai pajėgi lyga. Smagu, kad yra tokia lyga, kurioje gali rungtyniauti mėgėjai“, – sakė Daugų ekipos žaidėjas P. Tamulynas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)