„Raguvilę“ vėl užklupo žiema?

, Alius Mikelionis
„Raguvilę“ vėl užklupo žiema?

Automobiliai susidūrė kaktomuša.

Dėl plikledžio antradienį ryte kaktomuša susidūrė du automobiliai. Trys žmonės išvežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę.
Nelaimė atsitiko apie 7 valandą. Ūdrijos gatve nuo PC „Rimi“ važiavo visureigis „Nissan X Trail“, nuo degalinės „Neste“ – mikroautobusas. Kelio posūkyje „VW Transporter“ slydo ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą kaktomuša susidūrė su „Nissan“. Eismo įvykio metu sužaloti trys žmonės, jie išvežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Visureigio „Nissan X Trail“ vairuotojui atlikta operacija. Vyrui lūžo keturi šonkauliai, nustatyta ir kitų sužalojimų.
Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė įvyko dėl plikledžio ir prastai ar visai nebarstytos gatvės. Įvykio vietoje buvę žmonės sakė, jog net stovėti ant kelio buvo sunku. Alytaus kelius prižiūri Kretingos rajone registruota bendrovė „Raguvilė“.
Priminsime, kad pernai sausio 5 dieną pasnigus įmonė nesusitvarkė su darbo krūviu. Tąkart į Santaikos gatvės kalnelį neužvažiavo net vilkikai su grandinėmis ant ratų. Po kilusio vairuotojų nepasitenkinimo miesto vadovai buvo nutraukę sutartį su UAB „Raguvilė“. Naują konkursą laimėjo prieš tai gatves valiusi „Ordo“, bet sutarties pasirašyti nepanoro. Alytiškių įmonės vadovas teigė, jog blogai apskaičiavo paslaugos kainą. Tad savivaldybei neliko nieko kito, kaip gatvių valymą atiduoti antrą vietą konkurse užėmusiai „Raguvilei“.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)