„Skanių Kalėdų“ namais virto Alytaus jaunimo centras

, Alius Mikelionis
„Skanių Kalėdų“ namais virto Alytaus jaunimo centras

Pagaminti žaisliukai neprapuls – jie bus išdalinti įmonėms ir organizacijoms.

Pirmadienį į Alytaus jaunimo centrą atvyko mažieji alytiškiai, jų tėveliai ir netgi seneliai – čia pirmą kartą organizuota šventė „Skanios Kalėdos“. Šventės metu buvo galima ne tik  paragauti saldumynų, bet ir pasivaržyti. Vyko kalėdinės dainos konkursas, kalėdinio žaisliuko ir gražiausiai dekoruoto meduolio konkursai. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys, kuriame galėjo dalyvauti ir vaikas, ir garbaus amžiaus sulaukęs alytiškis. 
„Renginyje galėjo dalyvauti visi norintys alytiškiai, kadangi renginio tikslas ir yra suburti visą Alytaus miesto bendruomenę, nes dažniausiai renginiai organizuojami tikslinėms amžiaus grupėms, tai yra mokiniams, jaunimui, vaikučiams, suaugusiems. Čia buvo galima sukurti kalėdinį žaisliuką. Norinčių dalyvauti netrūko,  kai tik paskelbėme konkursą, vaikai užplūdo, labai noriai dalyvavo“, – sakė Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Brigita Reklaitytė.
Komisijos nariai Brigita Reklaitytė, Tomas Nikulinas ir Jurgita Šukevičienė išrinko gražiausius vaikų pagamintus žaisliukus. Komisijos sprendimu, pirmoji vieta atiteko Ramintai Geraltauskaitei. Jai ir dar dviem prizines vietas užėmusiems dalyviams įteikti prizai. Vaikų rankomis pagaminti žaisliukai bus išdalinti Alytuje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. 
Dėl galimybės įrašyti kūrinį profesionalioje garso įrašų studijoje Vilniuje varžėsi muzikantai. Komisija geriausiai įvertino merginų grupę „Be rėmų“, kuri atliko savos kūrybos dainą „Gaudyk mane“. Tiesa, merginos dar neapsisprendė, ar šią dainą įrašinės studijoje, ar pasirinks kitą kūrinį.
Šventės dalyvius linksmino Alytaus jaunimo centro kolektyvai. Renginį organizavo Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)