„Tarzanijoje“ šeštasis žiemos ralis nustebino dalyvių skaičiumi

, Alius Mikelionis
„Tarzanijoje“ šeštasis žiemos ralis nustebino dalyvių skaičiumi

„Tarzanijos taurėje“ – rekordinis dalyvių skaičius.

Šeštą kartą nuotykių parke „Tarzanija“ surengtas žiemos ralis. Automobilių sportui neabejingi parko savininkai Giedrė ir Mindaugas Aldoniai šįsyk priėmė rekordiškai daug norinčių pasivaržyti. Šį kartą užsiregistravo 133 autosportininkai. Organizatoriai pastebi, kad dalyvių geografija kasmet plečiasi. „Tarzanijos taurėje – 2017“ dalyvavo Vilniaus, Kauno, Utenos ir kitų šalies miestų sportininkai mėgėjai.
Dalyviai išskirstyti į septynias klases. Skirtingose grupėse varžėsi priekiniais, galiniais ir visais keturiais ratais varomi automobiliai. Atskirose grupėse – keturračiai, visureigiai, moterys ir jaunimas. 
Kasmet organizatoriai sugalvoja kažką naujo. Šiemet planuota padaryti dirbtinį trampliną, tačiau idėjos atsisakyta, mat baimintasi, kad nebūtų apgadinti automobiliai.
Ralio organizatoriai pasidžiaugė palankiu oru tiek dalyviams, tiek stebintiems skriejančias  transporto priemones. Nors buvo prognozuojama šlapdriba, tačiau sinoptikų prognozės nepasitvirtino.  
Kasmet „Tarzanijos taurėje“ norinčių dalyvauti daugėja, tad svarstoma pasikviesti profesionalus, kurie turi specialią įrangą laiko matavimui. Ji leistų ne tik tiksliau, bet ir greičiau apdoroti sportininkų rezultatus.
Septintojoje „Tarzanijos taurėje“ geriausiai pasirodžiusiems atiteko taurės ir prizai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)