„Žvaigždžių dienos“ spindesiu mėgavosi visas būrys Alytaus krepšinio talentų

, Gytautė Barzdžiūtė, Alius Mikelionis
„Žvaigždžių dienos“ spindesiu mėgavosi visas būrys Alytaus  krepšinio talentų

Saulė Mikelionytė ir Kristina Masionytė tarp geriausių šalies krepšininkų.

Trys šimtai geriausių lygos žaidėjų varžėsi įvairiose rungtyse. Patekti į „Žvaigždžių dienas“ – tai ir garbė, ir pripažinimas. Tarp geriausių lygos žaidėjų – 17 alytiškių.
 
Image preview
Snaiperių konkurso dalyvė Evelina Zigmantaitė.
Nors į „Žvaigždžių dienas“ pateko per 10 alytiškių, panorusių stebėti šventę buvo kur kas daugiau. Iš Alytaus išvyko pilnas autobusas krepšinio aistruolių. LIDL „Žvaigždžių diena“ prasidėjo tritaškių konkursu. Alytaus miestui atstovavo Sporto ir rekreacijos centro auklėtinė Evelina Zigmantaitė. Snaiperė tik išsigydė nugaros traumą, o rungties metu surinktų 4 taškų buvo per mažai, kad krepšininkė patektų į finalą.
 
Image preview
Viktorija Stabingytė nustebo patekusi tarp geriausių.
Alytiškiai Robertas Tvorogas, Arijus Panka, Benas Kastenskas, Rūta Majauskaitė, Amalija Pašajevaitė ir Raminta Petrusevičiūtė rungėsi estafetėje „Visi už vieną ir vienas už visus“. Deja, alytiškiai nebuvo tarp lyderių šioje rungtyje.
Kur kas geriau mūsiškiams sekėsi „Bauduko“ rungtyje. Viktorija Stabingytė savo grupėje pateko į ketvirtuką.
 
Image preview
K. Salickaitė tikėjosi geresnio rezultato.
„Karavano“ rungtyje geriausiai sekėsi Kamilei Salickaitei, kuri pateko tarp 5 geriausių.
 
Image preview
Trenerė Irena Špiegienė ruošia pamainą.
Į pagrindinį žvaigždžių mačą vardinius kvietimus gavo vienos perspektyviausių Lietuvos krepšininkių Saulė Mikelionytė ir Kristina Masionytė (pirmoji trenerė – Elena Žilinskienė). Jas lygos treneriai išrinko tiesiogiai. Sigito Krukio auklėtinis Robertas Tvorogas taip pat prisijungė prie žvaigždžių komandos. Dzūkijos kraštui  atstovavo varėniškiai Martas Varanius (tren. Vidas Užuolas) ir Gerda Raulušaitė (tren. Egidija Paužuolienė). Jie į mačą pateko socialiniame tinkle vykusio balsavimo būdu.
Patekti į „Žvaigždžių dienos“ rungtynes svajoja daugelis krepšininkų, bet jos daugiau šou nei rimtos varžybos. Rungtynėse dalyvavusios K. Masionytė ir S. Mikelionytė pateko į skirtingas ekipas, tad pirmą kartą sportininkėms teko rungtyniauti viena prieš kitą. Alytiškės neliko be taškų.
2018-ųjų MKL „Žvaigdžių dienos“ Kristinai Masionytei ir Saulei Mikelionytei buvo paskutinės. Devynerius  metus kartu žaidusios alytiškės kitais metais šioje lygoje jau negalės rungtyniauti dėl savo amžiaus. Per šiuos metus Irenos Špiegienės auklėtinės pasiekė aukštų sportinių rezultatų. Kartu su Alytaus SRC ekipa 2016 metais tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (U16) čempionėmis. Abi sportininkės šį pasiekimą laiko svarbiausiu savo karjeroje.  
Į moterų ir vyrų krepšinį žengiančius ASRC auklėtinius pakeis nauja karta. Alytus laikomas vienu sportiškiausių miestų Lietuvoje. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)