AKKC salės atnaujinimo darbai eina į pabaigą

, Alius Mikelionis
AKKC salės atnaujinimo darbai eina į pabaigą

AKKC salės atnaujinimo darbai eina į pabaigą.

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras prieš kelerius metus įrengė amfiteatrą, o netrukus neatpažįstamai pasikeis didžioji salė, scena ir techninio personalo patalpos.
Statybininkai pluša scenoje, klojama ąžuolinė danga. Scenos šonuose taip vadinamos kišenės, kur laikoma papildoma įranga ir rekvizitai, jau atnaujintos. Dalis grindų bus šildomos. Salės grindys – taip pat medinės.
Salės kėdės užsakytos, tačiau jos bus montuojamos visiems darbams pasibaigus, tai paskutinis darbų etapas. Kol kas jos gaminamos ir turėtų pasiekti Alytų gegužės mėnesį. Sėdimų vietų salėje nesumažės. Atnaujintas ir balkonas, čia išklota kiliminė danga, jaukumo suteikia atvira erdvė, kur patogiai įsitaisyti galės 60 žiūrovų.
Statybininkai jau atliko darbus apšvietėjo, garso operatoriaus patalpose. Tiesa, aparatūra čia išliks senoji, ją bus bandoma atnaujinti kito projekto lėšomis. Nors šįsyk ir pavyko nupirkti penkių metrų LED panelių ekraną. 
AKKC salė akustika – viena geriausių šalyje, todėl prieš imantis darbų buvo pakviestas specialistas, kuris rekomendavo neišmontuoti salės šonuose esančių medinių lentelių, nors jos ir neatrodo itin moderniai. Statybininkai jas tik atnaujins.
Kol AKKC patalpose vyksta remontas, pilnu krūviu dirba Alytaus miesto teatras. Salių užimtumas – maksimalus. Alytaus kultūros ir komunikacijos centro darbai turėtų būti baigti maždaug birželio mėnesį. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)