Alytaus „RKL-gut.lt“ pateko į kitą čempionato etapą ir pasiruošusi apginti čempionių titulą

, Alius Mikelionis
Alytaus „RKL-gut.lt“ pateko į kitą čempionato etapą ir pasiruošusi apginti čempionių titulą

„RKL-gut.lt“ ekipa žengia be pralaimėjimų.

Alytaus moterų krepšinio ekipa „RKL-gut.lt“ (10/0), rungtyniaujanti „Akvilės“ krepšinio lygoje, iškovojo visas dešimt pergalių ir B grupėje užėmė pirmą vietą. Paskutinėse grupės rungtynėse alytiškės sutriuškino viešnias iš Panevėžio 101:40. Čempionių titulą ginančios dzūkės sužinojo antrojo etapo komandas, su kuriomis turės rungtyniauti. 
Iš B grupės į C grupę persikels Alytaus „RKL-gut.lt“ (10/0), Kauno „LSU-Kaunas“ (7/3) ir Kauno KTU (7/3).
Tuo tarpu A grupės komandos dar nesužaidusios visų rungtynių, bet jau aišku, kurios ekipos patenka į TOP trejetuką, užtikrinantį patekimą į kitą etapą. A grupės komandos: Vilniaus BC „Tiketa“ (11/1), Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ (9/2) ir Vilniaus universitetas (7/4). 
Antrame etape komandos žais dviem ratais, namai-išvyka formatu. Naujose grupėse komandos rungtyniaus tik su tomis varžovėmis, su kuriomis nesusitiko pirmojo etapo A ar B grupėje. Antrajame etape ir toliau skaičiuosis pirmajame etape iškovoti taškai. 
Po antrojo etapo komandos, D grupėje užėmusios 1-ą ir 2-ą vietas, prisijungia prie C grupės komandų ir patenka į atkrentamąsias varžybas kaip 7-a ir 8-a komandos galutinėje reguliaraus sezono rikiuotėje. Likusios D grupės komandos po antrojo etapo baigs šio sezono čempionatą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)