Alytaus aplinkosaugininkų viršininko ir dviejų darbuotojų nesutarimų priežastis aiškinasi policija

, Goda Čiginskaitė
Alytaus aplinkosaugininkų viršininko ir dviejų darbuotojų nesutarimų priežastis aiškinasi policija

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius S. Vanagas ir Alytaus miesto agentūros vedėjo pavaduotojas J. Janonis

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento viršininkas Stasys Vanagas du savo darbuotojus kaltina slapta įrašinėjus ir filmavus jį bei kitus kolegas. Tuo tarpu du profsąjungos atstovai vadovą kaltina smurtu prieš pavaldinius. Abi pusės jau kreipėsi į policijos pareigūnus. 
Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamente tvyro įtampa. Departamento vadovas Stasys Vanagas tvirtina pastebėjęs, jog du darbuotojai – Alytaus agentūros vedėjo pavaduotojas Jaunius Janonis ir vyriausiasis specialistas Stasys Gudzinevičius – darbo metu slapta filmuoja ir daro garso įrašus, tad sudarė komisiją, konstatavo šį faktą ir medžiagą perdavė policijai. Kokie slaptų įrašų motyvai, kol kas neaišku.
„Yra raštas policijai dėl, mano manymu, neteisėtų dviejų darbuotojų veiksmų. Buvo daromi slapti vaizdo ir garso įrašai. Manau, kad tai prasilenkia su morale. Visas kolektyvas įsižeidęs ir jaučiasi pažemintas“, – sakė Stasys Vanagas, Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius.
Tuo tarpu viešai išplatintame Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos pranešime teigiama, jog Stasys Vanagas vieną iš savo pavaldinių auklėjo jėga – atėmė iš pastarojo diktofoną, kuriuo departamento darbuotojas bandė įrašyti savo ir vadovo pokalbį. Esą nukentėjęs Alytaus aplinkos apsaugos departamento darbuotojas jau kreipėsi į policiją, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl S. Vanago elgesio. 
„Nieko nenoriu komentuoti. Kai bus atliktas tyrimas, tada viskas ir paaiškės. Taip, pareiškimas policijoje yra“, – telefonu patvirtino Alytaus agentūros vedėjo pavaduotojas J. Janonis.
Iš dviejų aplinkosaugininkų paimti tarnybiniai telefonai ir kompiuteriai.
„Jie dirba savo darbą, aš savo. Aš šiandien konferencijoje Vilniuje, jie darbe. Paimti jų telefonai ir kompiuteriai, gal tai kelia kiek keblumų, tačiau stengiamės jiems sudaryti geras darbo sąlygas. O tyrimas parodys, ar aš esu teisus, ar ne“, – sakė S. Vanagas.
Profesinės sąjungos dėl šio incidento kreipėsi į generalinį prokurorą, policijos generalinį komisarą ir Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovą. Šių pareigūnų prašoma užtikrinti ikiteisminio tyrimo objektyvumą.
 

Komentarai

Hi, interesting website here.

Hi, interesting website here. I have been reading here for quite a while, but now I just registered to say hi.

Perhaps you want to check out my stain removal website, I would appreciate your visit.

Francis

http://www.flecken-entfernen.net/Deoflecken-entfernen/ - Deoflecken

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)