Alytaus apskrities VPK areštinėje siautėjo sulaikytieji

, Alius Mikelionis
Alytaus apskrities VPK areštinėje siautėjo sulaikytieji

 

Alytaus apskrities VPK areštinėje vėl neramu, savaitgalį trys sulaikytieji supyko ant pareigūnų, mat šie nesutiko perduoti jiems cigarečių iš gretimoje kameroje laikomų vyrų.  Negavę, ko nori, sulaikytieji ėmė niokoti kamerą, užkimšę klozetą vyrai užliejo grindis, bandė sukelti gaisrą ventiliacijos angoje. Policijos postinis užgesino beužsiliepsnojančią areštinės kamerą. Ugnis didelės žalos nepadarė. Trys areštuotieji pervežti į kito komisariato areštinę.
Pareigūnai informuoja, kad pagal galiojančią tvarką policijos postiniams draudžiama perduoti ir priimti iš policijos areštinėje laikomų asmenų daiktus, užrašus, kalbėtis su jais ar versti atlikti darbus, nesusijusius su kamerų tvarkymu. 
Priminsime, kad Alytaus apskrities VPK areštinėje laikomi asmenys maištauja nebe pirmą kartą. Dažniausiai dėl policijos areštinėje galiojančios tvarkos, kai 22 valandą išjungiamas elektros energijos tiekimas rozetėse. Netekę galimybės žiūrėti televizorių, vyrai žaloja save pjaustydamiesi rankas skutimosi peiliukais.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)