Alytaus garbės piliečio vardas bus suteiktas Vytautui Mockevičiui

Alytaus garbės piliečio vardas bus suteiktas Vytautui Mockevičiui

Vytautui Mockevičiui garbės piliečio regalijos bus įteiktos per miesto gimtadienį birželio 16 dieną.

Alytaus miesto tarybai buvo teikiamos dvi garbės piliečių kandidatūros – Juozui Budriui už Alytaus miesto vardo garsinimą Pasaulio šaudymo sporto čempionatuose, jaunosios kartos ugdymą bei Vytautui Mockevičiui, buvusiam Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariui, ilgamečiam Alytaus miesto švietimo įstaigų vadovui, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ įkūrėjui ir vadovui, už miesto švietimo plėtrą ir tobulinimą, sveikos gyvensenos puoselėjimą. Tarybos daugumos sprendimu, garbės piliečio vardas bus suteiktas Vytautui  Mockevičiui.
Alytaus miesto taryba svarstė klausimą dėl Alytaus miesto garbės piliečio vardo suteikimo. Nors šiais metais gauti šeši pasiūlymai, tačiau atsižvelgus į Alytaus miesto savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto išvadas ir mero rezoliuciją, buvo teikti du kandidatai. Kadangi garbės piliečio vardo suteikimo nuostatuose įtvirtinta, kad vieneriais kalendoriniais metais suteikiamas tik vienas Alytaus miesto garbės piliečio vardas, vyko slaptas balsavimas. 
Vienas iš kandidatų – Juozas Budrys. Jam siūlyta suteikti garbės piliečio vardą už šaudymo sporto puoselėjimą Alytaus mieste, nuopelnus ugdant jaunąją kartą, Alytaus miesto vardo garsinimą pasaulio šaudymo sporto čempionatuose, Olimpinėse žaidynėse. 
Kitas kandidatas – Vytautas Mockevičius. Jam buvo siūloma suteikti garbės piliečio vardą kaip buvusiam Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariui, ilgamečiam Alytaus miesto švietimo įstaigų vadovui, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ įkūrėjui ir vadovui už miesto švietimo plėtrą ir tobulinimą, sveikos gyvensenos puoselėjimą.
Už pirmąjį kandidatą pasisakė 8, už antrąjį – 16 tarybos narių.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)