Alytaus mieste – naujos aikštelės automobiliams

, Alius Mikelionis
Alytaus mieste – naujos aikštelės automobiliams

Aikštelė prie ligoninės gali būti mokama.

Rasti vietą automobiliui problema ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir Dzūkijos sostinėje. Atvykstantiems į miesto centrą vietą automobiliui rasti nelengva. Kaip pagerinti situaciją, susirūpino Alytaus miesto savivaldybė ir rado plotą, kur būtų galima įrengi papildomų vietų automobiliams. 
Už PC „Nemunas“ yra 11 arų sklypas, priklausantis Alytaus miesto savivaldybei. Čia ir norima įrengti aikštelę. Apskaičiuota, kad joje tilptų apie 40 lengvųjų automobilių. Kol kas projektas pradinėje stadijoje. Pasak Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto Sigito Stumbro, netrukus bus pradėtas rengti projektas. Aikštelės įrengimui skirta 100 tūkstančių eurų. Papildomos vietos automobiliams miesto centre turėtų būti įrengtos iki metų pabaigos.
Vietų automobiliams stygių junta ir Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė. Įvažiuoti į medicinos įstaigą gali tik leidimus turinčių transporto priemonių vairuotojai. Lankytojams skirta aikštelė nuo Vakaro gatvės. Čia rasti vietą automobiliui taip pat sunku. Todėl Alytaus miesto savivaldybė ketina plėsti stovėjimo aikštelę ir prie ligoninės. Šešiolikos arų sklype bus įrengtos papildomos 49 vietos lengviesiems automobiliams. Šios aikštelės įrengimas taip pat finansuojamas Alytaus miesto biudžeto lėšomis ir atsieis 118 tūkstančių eurų. Aikštelė turėtų būti įrengta iki metų pabaigos ar net anksčiau. 
Jeigu stovėjimas miesto centre bus nemokamas, tai už parkavimą prie Alytaus ligoninės gali tekti susimokėti. Planuojama sumontuoti numerių skenavimo sistemą ir kelias valandas leisti parkuoti nemokamai, o ilgiau stovinčių automobilių savininkai turės susimokėti. Tokiu būdu tikimasi apsisaugoti, kad aplinkinių daugiabučių gyventojai nestatytų automobilių ligoninės aikštelėje.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)