Alytaus muzikos mokykloje skambėjo pianisto Petro Geniušo atliekami kūriniai

, Justina Pocevičiūtė
Alytaus muzikos mokykloje skambėjo pianisto Petro Geniušo atliekami kūriniai

Alytaus muzikos mokykloje viešėjo vienas brandžiausių ir talentingiausių Lietuvos menininkų, legendinis pianistas P. Geniušas.

Alytaus muzikos mokyklos salė buvo sausakimša – pasiklausyti prabangiu fortepijonu legendinio pianisto Petro Geniušo atliekamos Philip Glass muzikos atskubėjo daugybė alytiškių. Vienas brandžiausių ir talentingiausių Lietuvos menininkų, daugelio konkursų laureatas, tarptautinių konkursų žiuri narys, įvairių meninių projektų iniciatorius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Londono karališkosios muzikos akademijos ir kitų garsių muzikinio ugdymo institucijų užsienyje dėstytojas, atlikėjas šiuo metu gyvena tarp Škotijos ir Lietuvos. Garsios operos solistės alytiškės Justinos Gringytės kvietimu, jis sutiko aplankyti Dzūkijos sostinę. Tiesa, teigė kitą kartą norėsiąs koncertuoti kartu su ja.
Paskutiniaisiais mėnesiais koncertiniame pianisto Petro Geniušo maratone pasaulio garsiausios salės keičiasi kaip kaleidoskopas – Škotija, Lenkija, Vengrija, LDK valdovų rūmai Vilniuje, Užutrakio dvaro rūmai ir Alytaus muzikos mokykla. Petras Geniušas neslepia savo susižavėjimo Alytumi ne tik kaip savo senelių gimtuoju kraštu, bet ir dėl to, kad čia, Muzikos mokykloje, Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondo, verslo klubų: Alytaus „Rotary“, „Zonta“ ir Dzūkijos LIONS iniciatyva, paremiant Alytaus miesto savivaldybei, pavieniams rėmėjams, įsigytas koncertinis fortepijonas.
Šio renginio globėjas – Alytaus Dzūkijos LIONS klubo prezidentas Andrius Stasiukynas.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)