Alytaus pataisos namai siūlo 27 darbo vietas ir 600 eurų per mėnesį atlyginimą

, Daina Baranauskaitė
Alytaus pataisos namai siūlo 27 darbo vietas ir 600 eurų per mėnesį atlyginimą
Nedarbas Alytuje siekia 10.6 procento, tad informacija, jog pataisos namai siūlo darbą 27 jauniesiems pareigūnams, skamba gana patraukliai. Šiuo metu pataisos namuose dirba 173 prižiūrėtojai, iš jų daugiau kaip 30 – moterys.  
„Mūsų įstaigoje didžiausias jaunųjų pareigūnų trūkumas. Šiuo metu turime 27 laisvas darbo vietas. Pagrindiniai reikalavimai – kad būtų Lietuvos Respublikos pilietis, pilnametis, nepriekaištingos reputacijos ir geros sveikatos“, – kalbėjo Alytaus pataisos namų Personalo skyriaus viršininkė Aušra Česnavičienė.
Jaunesniuoju pareigūnu gali tapti vidurinį išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją turintis asmuo. Siūlomos visos socialinės garantijos, 600 eurų per mėnesį darbo užmokestis, kelionės išlaidų į darbą ir iš jo kompensavimas,  ilgesnės pareigūno atostogos, išdirbus 25 metus arba nuo 55 metų pensija. Darbas pamaininis, tad galima derinti su kita veikla.
„Šiais metais įstaigoje atsirado papildomai 13 naujų pareigybių, tad nespėjome užpildyti. Taip pat dalis jaunesniųjų pareigūnų išvyksta į užsienį. Darbo sąlygos tikrai geros, pas mus gera atmosfera, draugiškas kolegų kolektyvas, visos sąlygos kelti kvalifikaciją, mokytis“, – sakė Personalo skyriaus viršininkė A. Česnavičienė. 
Turintieji tik vidurinį išsilavinimą kviečiami mokytis Vilniaus Kalėjimų departamento mokymo centre ir įgyti jaunesniojo pareigūno specialybę. Mokymai trunka 9 mėnesius, siūloma stipendija, gyvenamasis plotas. Sudarius trišalę sutartį, po mokslų darbo vieta garantuojama. 
Konsultacija telefonu (8 315) 51679.

Komentarai

600€ atlyginimas ? Meluoja ir

600€ atlyginimas ? Meluoja ir neraudonuoja.Pradedančiajam moka 420€.Ir negėda taip sakyti? gėda jums:( Aušra česnavičiene.O kolektyvas tikrai prastas kiekvienas tik bando pasireikšti,pasirodyti viršesnis, gudresnis bando pasijuokti o ne padėti,patarti.Kultūros nulis.

Meluoja

Meluoja

600€ atlyginimas ? Meluoja ir

600€ atlyginimas ? Meluoja ir neraudonuoja.Pradedančiajam moka 420€.Ir negėda taip sakyti? gėda jums:( Aušra Česnavičiene.O kolektyvas tikrai prastas kiekvienas tik bando pasireikšti,pasirodyti viršesnis, gudresnis bando pasijuokti o ne padėti,patarti.Kultūros nulis.

durni istatymai niekur

Sad durni istatymai niekur negalima istoti jaigu zmogus teistas apysunkiom aplinkibem tai jou reiske ne zmogus nieku negalima istoti ne i kariomine niekur durna valdzia rusijoj i kariomine iema ir teistus o pas sudas nors ir teistas 90paru arestinei sedejou bet asz piktas nepridribcziou nieko ne bet supisti istatimai tiesais sveiesei rusija geriou negu lietuva

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)