Alytuje pėsčiųjų perėjoje partrenktas berniukas išvežtas į Kauno klinikas

, Goda Čiginskaitė
Alytuje pėsčiųjų perėjoje partrenktas berniukas išvežtas į Kauno klinikas

Vairuotojas nesuspėjo sustabdyti automobilio ir partrenkė staiga į perėją išbėgusį berniuką.

Praėjusios savaitės penktadienį Alytuje, A. Jonyno gatvėje, partrenktas per pėsčiųjų perėją bėgęs 2008 metais gimęs berniukas. Vairuotojas paaiškino, kad vaiką pamatė per vėlai, mat vaizdą užstojo krovininis automobilis, stovėjęs prie pat perėjos. Vaikui nustatyti daugybiniai kaulų lūžiai, jis išvežtas į Kauno klinikas.
Apie nelaimę pranešimą pareigūnai gavo po pietų, 13.40 val. Vairuotojas, važiavęs A. Jonyno gatve link Sporto rūmų, nepastebėjo į perėją išbėgusio 2008 metais gimusio berniuko. Pareigūnams vairuotojas paaiškino, kad mažamečio nepastebėjo, mat matomumą užstojo šalia perėjos pastatytas automobilis su kranu.  
22 metų jaunuolis paaiškino, kad dar bandė stabdyti, suko vairą į priešingą pusę, atsitrenkė į šalikelės bortelį, sprogo automobilio padanga, tačiau susidūrimo išvengti nepavyko. Atvykę medikai berniuką nedelsdami išvežė į Kauno klinikas. Jam nustatyta kairio blauzdikaulio daugybiniai lūžiai ir kairio raktikaulio lūžis. Vairuotojas buvo blaivus. Dėl eismo įvykio Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)