Atnaujinami pokalbiai su Maxima atstovais dėl sklypo miesto centre likimo

, Daina Baranauskaitė
Atnaujinami pokalbiai su Maxima atstovais dėl sklypo miesto centre likimo

Buvusios autobusų stoties teritorijos sklypo UAB Maxima LT kol kas nenaudoja. (Autorės nuotr.)

Alytaus miesto meras susitiko su UAB Maxima LT generaline direktore Kristina Meide ir suderino susitikimą rugpjūčio mėnesiui, kai aptars sklypo miesto centre likimą.
Dėl sklypo Alytaus miesto centre tarp miesto vadovų ir UAB Maxima LT nesutarimai bei derybos vyksta dešimtmetį. Prieš mažiau nei pusantrų metų Maxima sutiko nugriauti seną autobusų stotį – pastatą vaiduoklį. Po senosios stoties nugriovimo liko neatsakytas klausimas – kaip turėtų būti išnaudotas didelis miesto centre esantis sklypas. Miesto meras skelbia, kad jau aiški data, kada jis bei Maxima LT direktorė susitiks ir diskutuos šia tema.
„Kalbėjau su nauja bendrovės Maxima LT direktore, pabendravome. Natūralu, kad ta erdvė apleista, ją reikia tvarkyti. Sutarėme, kad rugpjūčio mėnesį ji atvyks, eisime į vietą ir bendrai mėginsime galvoti, kaip tą vietą padaryti ir jiems tinkama, ir patrauklia mūsų miestui“, – sakė Alytaus miesto meras V. Grigaravičius.
Skaitytojams priminsime, kad Maxima buvusią autobusų stotį perėmė po teisminių ginčų dėl buvusio miesto autobusų parko skolų ir 2007 m. miesto pakraštyje pagal susitarimą pastatė su savo prekybos centru sujungtą naują autobusų stotį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)