Autobuso avarijoje Alytaus rajone sužalota 16 žmonių

, Goda Čiginskaitė
Autobuso avarijoje Alytaus rajone sužalota 16 žmonių

Vieni Lenkijos piliečiai po avarijos, atvykus kitam autobusui, kelionę į Vilnių tęsė, kitiems teko gydytis ligoninėje.

Ketvirtadienio vakarą Alytaus rajone, ties Miroslavo miesteliu, įvyko didelė avarija
Iš Lenkijos į Vilniaus Kaziuko mugę autobusu vyko 46 asmenys, tačiau nesuvaldžius transporto priemonės autobusas nuvažiavo į griovį ir atsitrenkė į medį.
„Situacija buvo neeilinė – kelias slidus, snigo. Policijos pareigūnai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai ir medikai rūpinosi visais autobusu keliavusiais asmenimis, kol atvyko antrasis autobusas, juo žmonės buvo nugabenti į Alytaus ligoninę, kurioje visi buvo patikrinti profilaktiškai“, – kalbėjo Alytaus apskrities ugniagesių gelbėtojų valdybos atstovas Rolandas Mankevičius.
Policijos pareigūnų pateiktais duomenimis, eismo įvykio metu sužalota 16 asmenų, iš jų 5 nepilnamečiai, kurie sunkių sužalojimų nepatyrė. Vienas keleivis dėl stuburo slankstelių lūžimo paguldytas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. 
Viena kalbinta ligoninėje gulėjusi moteris skundėsi stuburo skausmais, tai pirmoji avarija, kurią jai teko patirti.
„Buvo baisu, buvo labai baisu. Šiandien mūsų sveikata laba prasta. Tačiau jau planuojame grįžti namo į Lenkiją. Kiti giminaičiai tęsė kelionę į Vilnių, tačiau mūsų sveikata labai komplikuota“, – sakė nukentėjusioji Lena.
Penktadienį prieš pietus net po paros budėjimo, nemiegoję medikai dar negali grįžti namo ilsėtis – kai kurie jų pildo dokumentus, kurių nukentėjusiems pacientams reikia dėl draudimo išmokų.
„Buvo atvežta apie 20 žmonių. Medikų netrūko, susitvarkėme. Tik vežimėlių stigo – teko atvežti iš kitų skyrių. O priimamasis atrodė tarsi garažas“, – pasakojo chirurgas Marius Krakauskas.
Anot chirurgo, nemigo naktis buvo sunki, mat atvyko neįprastai daug pacientų vienu metu.
„Na, tai neeilinė avarija, neeilinė situacija. Laimei, labai didelių sužalojimų žmonės nepatyrė. Juk ne lėktuvo avarija“, – sakė chirurgas.
Neatmetama, kad eismo įvykis įvyko dėl sudėtingų oro sąlygų, prasto matomumo ir slidžios kelio dangos. Žinia, autobuso vairuotojas blaivus. Įvykį tiria Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)