Automobilių stovėjimo trukmę ribojančius ženklus pastebi ne visi vairuotojai

, Daina Baranauskaitė
Automobilių stovėjimo trukmę ribojančius ženklus pastebi ne visi vairuotojai

Bus klijuojami tik įspėjimai vairuotojams, kurie automobilius stato kelkraštyje prie savivaldybės ir PC „Nemunas“ aikštelės.

Alytaus miesto centre įrengti automobilių stovėjimo trukmę ribojantys ženklai, tačiau tarsi nėra priemonių patikrinti, kiek laiko pastatytas automobilis. Nuo šiol Viešosios tvarkos skyrius skelbia, kad palikus transporto priemonę privalu palikti raštelį užrašant automobilio pastatymo laiką. To nepadarantys kol kas randa tik įspėjamuosius lapelius apie gresiančias baudas.
Dažnai turintys reikalų miesto centre bei norintys išvengti administracinės atsakomybės ir baudos nuo 30 iki 90 eurų, turėtų suklusti. Automobilius Alytaus centre, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, netoli savivaldybės statantys vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į transporto priemonių stovėjimo trukmę ribojančius ženklus. Kaip skelbia savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius, vairuotojai turi užrašyti automobilio pastatymo laiką ir lapelį su tokia informacija palikti ant automobilio lango gerai matomoje vietoje. Tiesa, žmonės apie tai nežino.
„O tie ženklai tikrai yra? Žinokite, dažnai būnu miesto centre, tačiau kad nuo šiol būtų ribojamas stovėjimo laikas, pirmą kartą girdžiu. Iš tiesų tai nesąmonė. Juk aš galiu ranka parašyti, kad sustojau 8 valandą, grįžti po dviejų valandų ir parašyti, kad sustojau 10 valandą. Kas sukontroliuos? Tai tegul stato automatus“, – kalbėjo alytiškis Vladas.
Taigi, miesto centre transporto priemones statantys vairuotojai nepaiso reikalavimo automobilio matomoje vietoje palikti raštelį su nurodytu atvykimo laiku. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius bando vairuotojus įspėti klijuodami įspėjamuosius ženkliukus, tačiau žmonėms informacijos vis tiek trūksta.
„Mano draugei buvo priklijuotas tas lipdukas. Išsigando, ar negaus baudos. Tačiau daugelis sutrikę ir nežino, kokios tai naujovės ir kokia situacija“, – kalbėjo alytiškė Vaiva.
Anot savivaldybės atstovų, kol kas bus klijuojami tik įspėjimai tiems vairuotojams, kurie automobilius stato kelkraštyje prie savivaldybės ir kitoje gatvės pusėje – prie prekybos centro „Nemunas“ aikštelės. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)