Avarijoje prie Daugų žuvo vyras

, Alius Mikelionis
Avarijoje prie Daugų žuvo vyras

Prie Daugų – eismo nelaimė. (Danieliaus Jakubavičiaus nuotr.)

Sekmadienį ryte apie 7 valandą susidūrus dviem automobiliams žuvo septyniasdešimtmetis Daugų miesto gyventojas. Nelaimė įvyko, kai vyriškio vairuojamas „Audi 80“ išvažiavo iš šalutinio kelio ties Daugais į kelią Alytus–Vilnius ir nepraleido tuo metu tiesiai važiavusio „BMW 530" markės automobilio. Transporto priemonės susidūrė. Po smūgio „Audi“ automobilį apsuko, BMW nulėkė nuo kelio. Nelaimės metu nukentėjo „Audi“ vairuotojas, jis išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Reanimacijos skyrių, tačiau medikams nepavyko išgelbėti septyniasdešimtmečio daugiškio gyvybės. Kartu važiavusi 63 metų keleivė po medikų apžiūros išleista gydytis į namus. Sužalojimų patyrė ir dvidešimt aštuonerių metų  automobilio BMW vairuotojas, ir jo bendraamžis keleivis. 
Tiriant šį įvykį, paaiškėjo, kad BMW vairavęs vyras neturi vairuotojo pažymėjimo, keleiviui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,29 prom. Kokiu greičiu važiavo BMW, aiškinasi pareigūnai, nors stabdymo žymių nenustatyta. 
Iš Daugų į pagrindinį kelią išvažiavęs senolis galėjo pamatyti BMW tik prieš susiduriant, mat šioje vietoje, važiuojant nuo Alytaus, yra kelio kalnelis. Ši versija pasitvirtintų tik tuo atveju, jei ekspertams pavyktų nustatyti BMW važiavimo greitį ir jis būtų gerokai didesnis negu leistinas.
Kas kaltas dėl gyvybę nusinešusio eismo įvykio, aiškinasi Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)