Blogas oras nesugadino automobilių slalomo dalyvių nuotaikos

, Alius Mikelionis
Blogas oras nesugadino automobilių slalomo dalyvių nuotaikos

Sportinis „Subaru“ vicemerui paliko įspūdį.

Aštuoniasdešimt autosportui neabejingų dalyvių užsiregistravo į Alytuje rengiamą „Winter Challenge slalomą“. Organizatoriai per tris mėnesius surengs keturis važiavimus, o nugalėtojai paaiškės vasario pabaigoje susumavus visų etapų taškus. Sportininkai suskirstyti į laisvąją klasę, priekiu ir galu varomų automobilių klases, visų keturių varančiųjų ratų klasę. Atskiroje grupėje varžosi damos.
Nemenką susidomėjimą kelia ir slalome dalyvaujantys vos ne pusės šimto metų sulaukę automobiliai. Dalyvis iš Šakių sako, kad jo „Žiguli“ markės automobilis yra originalus, o kad galėtų varžytis, teko patobulinti tik variklį. Lenktynininkas įrodė, kad ir su tokia technika galima varžytis. Galiniais varančiaisiais ratais automobilių klasėje Saulius Šuopys užėmė šeštą vietą. Tai ne vienintelis retro automobilis, dalyvavęs praėjusį šeštadienį vykusiame slalome. 
Nors ir lijo, tačiau gera nuotaika spindėjo tiek dalyviai, tiek organizatoriai. Alytaus miesto mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius pats turėjo galimybę sėsti į lenktyninio „Subaru“ markės automobilio šturmano kėdę. Automobilio galia ir vairuotojo įgūdžiai politikui paliko įspūdį, tačiau vicemeras sako pats labiau mėgsta komfortišką važiavimo stilių, vairuoja automobilį su automatine pavarų dėže. 
Palinkėdamas dalyviams sėkmės vicemeras prašė būti ir atidiems, neišversti stulpų ir pakelėje esančių  hidroforų.
Pirmajame „Winter Challenge  slalomo“ etape laisvojoje klasėje nepralenkiamas buvo Ramūnas Brazaitis. Visų keturių varančiųjų ratų grupėje geriausią laiką parodė Andrius Antanaitis. Priekiniais varančiaisiais ratais automobilių klasėje greičiausiai trasą įveikė Karolis Blėdis, galinių ratų grupėje triumfavo Ramūnas Brazaitis.  Atskiroje grupėje varžėsi merginos. Geriausią laiką parodė Jurgita Malinauskaitė.

Komentarai

Kiekvienas toks renginys

Kiekvienas toks renginys žavi. Bet manau Lietuvoje nėra tokios trąsos, kurioje atsiskleistų lentyninių automobilių ir jų vairuotojų sugebėjimai. Kažkaip mažai investuojama arba išvis neinvestuojama į šį ekstremalų pavadinčiau sportą. Norėtųsi ir daugiau dėmesio žiūrovams ir saugumui ir komfortui. Čia viena iš galimų rėmėjų nuorodų: https://labaigerai.lt/skelbimai/transportas/transporto-paslaugos/transpo...

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)