Bus atnaujinta „šiluminių“ sporto salė

, Alius Mikelionis
Bus atnaujinta „šiluminių“ sporto salė

Salės laukia kosmetinis remontas.

Dešimtmetį remonto nemačiusi Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro salė  greitai sulauks kosmetinio remonto. Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė 45 tūkstančius eurų salės vidui sutvarkyti. Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis tikisi, jog tai bus pirmas žingsnis pilnam salės sutvarkymui tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
„Bus perdažytos grindys, sutvarkytos sienos. Už tokius pinigus bus padaryta tai, kas būtina, kad salė būtų išvaizdesnė. Paprastai grindys dažomos kas penkerius metus, nes tiek kėdės, tiek grindys gerina bendrą vaizdą. Tai sutvarkius atrodo, kad kita salė. Sienos bus perdažytos, nes šiuo metu ten medis – gan brangus dalykas šiandien, todėl nėra tikslo jo nuiminėti, tam tikrose vietose teks tik pataisyti. Kėdžių daug nėra, jos buvo atvežtos iš Alytaus sporto rūmų, jų nekeisim. Pati salė – šalta. Manau, kalbėsime su Alytaus miesto savivaldybės vadovais ir prašysim lėšų, nes Kūno kultūros ir sporto departamentas negalėjo skirti finansavimo išorei sutvarkyti. Jeigu bus pritarta remontui, apšiltinsim stogą, sienas, sutvarkysim išorę. Tuomet pastatas turėtų visai kitą šiluminę varžą“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės Sporto ir rekreacijos sk. vedėjas Adomas Andrušaitis.
Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre yra ir žmonių, kurie čia gydosi ar gyvena nuolat, o iš salės sklindantis triukšmas trikdo jų poilsį, todėl nuspręsta balkoną įstiklinti. Tiesa, esant poreikiui stikliniai atitvarai galės būti atidaryti, pavyzdžiui, tuomet, kai vyks varžybų filmavimas. Nors salė kol kas pasikeis tik vizualiai, Adomas Andrušaitis tikisi, jog miesto biudžete atsiras pinigų ir pilnam salės bei pastato sutvarkymui.
Alytaus šilumos tinklų salė mena ir legendinio Kauno „Žalgirio“ vyrus. Dar sovietmečiu čia buvo žalgiriečių priešsezoninė treniruočių bazė. „Šiluminių“ salė paskutinį kartą atnaujinta 2009 metais, kai Alytaus sporto rūmai buvo ruošiami Europos vyrų krepšinio čempionato grupių varžyboms. Tąkart „šiluminiuose“ buvo atnaujinti krepšinio stovai, švieslentės ir ji laikinai tapo Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavusios Alytaus vyrų krepšinio ekipos namų aikšte. Iki tol aikštė neatitiko LKL keltų reikalavimų. 
Salėje atnaujinimo darbai prasidės artimiausiu metu ir bus baigti iki spalio mėnesio.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)