Daugiavaikės girtos motinos šauksmas policijai: „Vaikai trukdo ilsėtis“

, Justina Pocevičiūtė
Daugiavaikės girtos motinos šauksmas policijai: „Vaikai trukdo ilsėtis“

58-erių moteris iš viso turi 6 vaikus, iš kurių 2 nepilnamečiai. Šie perduoti giminaičio globai.

Istorija, įvykusi Lazdijų rajone, Kamenkos kaime, nustebino net visko mačiusius policijos pareigūnus bei vaiko teisių apsaugos specialistus.
Pirmadienį kiek po 21 valandos Lazdijų policijos komisariato pareigūnai sulaukė skambučio iš moters, kuri prašė nedelsiant atvykti, mat jai trukdo ilsėtis vaikai. Pareigūnai tik gūžčiojo pečiais, sulaukę tokio netradicinio prašymo, tačiau išskubėjo į Kamenkos kaimą. 
Kaip pasakojo Lazdijų policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas, pareigūnai šeimos kieme pamatė vaikus, kurie triukšmavo, žaidė. „Pranešėja tikino, kad vaikai jai trukdo ilsėtis, tačiau nuvykus paaiškėjo, kad ji neblaivi. Ji pati norėjo, kad tuos vaikus paimtų. Taigi, nepilnamečiai vaikai moteriai trukdė ne ilsėtis, o girtauti“, – sakė komisariato viršininkas. Jis teigė, kad moteris girtavo su žinoma kompanija.
58 metų Lazdijų rajono gyventojai pirmadienį nustatytas 2,14 promilės girtumas. Ji atvykusiems pareigūnams skundėsi vaikų keliamu triukšmu ir prašė juos išsivežti.
„Vaikai buvo perduoti giminaičiui, o moters laukia administracinio nusižengimo byla“, – teigė G. Krasnickas.
Iš viso moteris turi 6 vaikus, du iš jų nepilnamečiai. Anot Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Daivos Gorochovenkienės, šeima yra žinoma, šiomis dienomis lankosi specialistai, bendraujama su motina, išklausomi vaikai. „Daroma viskas, kas priklauso nuo specialistų. Šiai šeimai teikiamos socialinės paslaugos“, – patikino vedėja.
Kaimynai, pamatę policijos pareigūnus ir vaiko teisių apsaugos specialistus kaime, nenustebo. „Ta moteris yra keisto būdo, visiems žinoma, kad girtauja. Gaila vaikų beprotiškai“, – kalbėjo kaimynai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)