Dėl dvigubos žmogžudystės suimtas 22 metų jaunuolis

, Daina Baranauskaitė
Dėl dvigubos žmogžudystės suimtas 22 metų jaunuolis

Įtariamasis teismo salėje slėpė veidą.

Praėjusios savaitės ketvirtadienio vakarą Alytuje įvykdytas žiaurus nusikaltimas – nužudyti du žmonės. Dviejų vyrų kūnai rasti prieš pat vidurnaktį Varėnos gatvėje esančiame gyvenamajame name. Teismas 22 metų įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.
Visai netoli Šv. Kazimiero bažnyčios, privačių namų kvartale, Varėnos gatvėje, ketvirtadienį prieš pat vidurnaktį dėjosi kraupūs įvykiai. Pagal iškvietimą atvykus policijos pareigūnams ir medikams, teko konstatuoti dviejų vyrų smurtinę mirtį.
„42 metų vyriškis rastas negyvas namuose, o 64 metų namo savininkas – lauke. Ant abiejų vyrų kūnų aptikta smurto žymių“, – komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė.
Vienas iš nužudytųjų – namo šeimininkas, kitas pastaruoju metu pas jį laikinai glaudėsi. Netrukus policija sulaikė ir įtariamąjį. 22 metų vyrui nustatytas girtumas (1,78 prom. alkoholio).
„Greitai nustatyti įtariamąjį pavyko dėl to, kad atsirado liudininkas, kuris iš matymo visus pažinojo. Jis papasakojo pareigūnams apie įvykį, šie 22 metų jaunuolį sulaikė gretimoje gatvėje“, – apie įvykį pasakojo policijos atstovė.
Alytuje, Varėnos gatvėje, esančio namo, kuriame ketvirtadienį apie vidurnaktį buvo rasti du nužudyti vyrai, kaimynai sukrėsti ir apstulbę. Teigia negirdėję jokių garsų, o apie nusikaltimą sužinoję tik iš ryto.
„Aš kaimyną daug metų pažinojau. Buvo ramus, geras žmogus. Kai reikėdavo – padėdavo. Kaip tik prieš jo nužudymą buvau pas jį, norėjau kartu važiuoti į kapus, kad padėtų ten susitvarkyti. O štai jau pats į kapus guls. Esame sukrėsti“, – kalbėjo nužudytojo kaimynas Jonas Morkūnas.
Į Alytaus rajono apylinkės teimą atvestas ir į kaltinamųjų suolą sėdęs jaunuolis slepia veidą. Jis policijos pareigūnams gerai žinomas, mat teistas net penkis kartus. Dar apie dešimt kartų baustas už viešosios tvarkos pažeidimus administracine tvarka. Įtariamojo advokatas teigia, kad jaunuolis kaltę pripažįsta.
„Mano ginamasis kaltę pripažįsta ir nuoširdžiai gailisi. Negaliu nieko daugiau sakyti, bet mano ginamasis pažinojo tuos vyrus ir turėjo nuoskaudų. Greičiausiai tai ir buvo motyvas nužudyti“, – kalbėjo advokatas Antanas Vincas Pilipčikas.
Prokurorė prašė įtariamajam skirti kardomąją priemonę – suėmimą maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui. Teisėja prokurorės prašymą tenkino.
„Įvertinusi, kad praeityje jis penkis kartus teistas, šią nusikalstamą veiką padarė bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu, daug kartų baustas administracinėmis baudomis, prašiau teisėjos skirti maksimalų suėmimo laiką“, – sakė Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokurorė Reda Berčiūnienė.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)