Dėl kelio atitvarų kenčia kebabų verslas

, Alius Mikelionis
Dėl kelio atitvarų kenčia kebabų verslas

Pirkėjai turi nepatogumų.

Spalio mėnesį Alytaus mieste, Statybininkų gatvėje, sumontuoti atitvarai. Pagrindinė jų paskirtis – sudaryti nepatogumus pereinant gatvę draudžiamoje atkarpoje. Sumontuota maždaug 100 metrų atitvarų. Šis sprendimas sukėlė daug diskusijų, ypač pasipiktinę žmonės, stabtelėję nusipirkti greito maisto populiarioje kebabinėje. Nors čia įrengtas kelio praplatinimas, tačiau praėjimo nei į kebabinę, nei prie taksi automobilių nėra, tad tenka ropštis per tvorą.
„Jaunimas peršoka, vyresni pralenda. Kalbant apie apyvartą, sumažėjo, ypač darbo dienomis.  Skundžiasi prekes atvežantys vairuotojai, kuriems tenka įveikti papildomą kliūtį – atitvarą. Žmonės labai nepatenkinti, netgi siūlo atsukti atitvarus. Tiems, kas nenori išlipti, bandau perduoti maistą iškišusi ranką“, – pasakojo kebabus gaminanti moteris.
Daug metų šioje vietoje dirba ir taksi paslaugas teikianti įmonė. Taksi keleiviai gal kiek mažiau turi nepatogumų, dažniausiai įmonės dirba pagal iškvietimus, ši vieta daugiau taksi automobilių sustojimo vieta. Dažnai čia būnantys vairuotojai pastebi, kad jaunimas perlipa atitvarus, kiti juos apeina.
Įrengus atitvarus tikėtasi, jog žmonės eis per perėją, tačiau senus įpročius keisti ne visi linkę. Jau nebeegzistuojančia perėja toliau naudojasi ir suaugę, ir vaikai. Kita vertus, norint patekti į kitą gatvės pusę tektų eiti arba prie parduotuvės „Eglė“, arba prie Volungės gatvėje esančių perėjų.
Kaip redakciją informavo Alytaus apskrities VPK pareigūnai, šiuo metu vykdoma priemonė skirta pėsčiųjų daromiems pažeidimams kontroliuoti. Už ne vietoje pereitą gatvę baudžiama iki 11 eurų bauda. 
Vis tik šaunu, kad už eismą atsakingi asmenys imasi iniciatyvos. Ne paslaptis, kad Statybininkų  gatvė buvo virtusi viena avaringiausių, kur nuolat buvo partrenkiami pėstieji. Todėl imtasi nemažai priemonių: atnaujintas apšvietimas, sumontuoti kelio atitvarai ir įrengtas garsusis žiedas. Šios temos kol kas neliečiame, ji verta atskiro straipsnio, kurį jau rengia „Dainavos žodis“.  

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)