Dėl netyčinio nužudymo dviratininkų trenerei teisėja skyrė 3 metus nelaisvės, bausmę atidedant tokiam pačiam laikotarpiui

, Goda Čiginskaitė
Dėl netyčinio nužudymo dviratininkų trenerei teisėja skyrė 3 metus nelaisvės, bausmę atidedant tokiam pačiam laikotarpiui

Buvusi dviratininkų trenerė Gintarė Petraškienė.

Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja Snaigė Juknevičienė paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl galimai neatsargaus gyvybės atėmimo ir tarnybos pareigų neatlikimo, kuomet 2014 m. gegužės mėnesį dviračių sporto treniruotės metu mirtinai sužalota vienuolikmetė mergaitė. Trenerei skirta 3 metai nelaisvės, bausmę atidedant tokiam pačiam laikotarpiui. Taip pat 3 metų laikotarpiui moteriai uždrausta užsiimti buvusia trenerės veikla.
„Pasitvirtino prokuroro pareikšti kaltinimai. Trenerė nusikalstamai neatsargiai elgėsi, pažeidė Kelių eismo taisykles“, – kalbėjo Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja Snaigė Juknevičienė.
Bylos nagrinėjimo metu dviračių sporto trenerė savo kaltės nepripažino. „Trenerė bandė įrodyti, kad kaltas vairuotojas, tačiau jau bylos nagrinėjimo pradžioje buvo išaiškinta, kad vairuotojas nekaltas“, – sakė teisėja S. Juknevičienė.
Trenerei skirta 3 metai nelaisvės, bausmę atidedant tokiam pačiam laikotarpiui.
Teisėja civilinius ieškinius tenkino iš dalies. Iš VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro nukentėjusiems tėvams priteista turtinei žalai atlyginti 5259.08 Eur ir kiekvienam iš tėvų po 23 000 Eur neturtinei žalai atlyginti. Trenerė įpareigota padengti procesines išlaidas – 700 eurų. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)