Dėl šuns apkandžioto vaiko tyrimą pradėjo ir policija

, Alius Mikelionis
Dėl šuns apkandžioto vaiko tyrimą pradėjo ir policija

Šuo apkandžiojo mažametį.

Devynerių metų berniukui iš Alytaus rajono Rimėnų kaimo vokiečių aviganio mišrūnas apkandžiojo veidą. Vaikui lūžo skruostikaulis ir viršutinis žandikaulis. Nelaimė įvyko šeštadienį ryte. Pareigūnai sako, kad vaikas norėjo pavedžioti šunį, kuris tuo metu buvo pririštas grandine. Esą šuo puolė mažametį, kai šis priartėjo.
Mažametis skubiai atvežtas iš pradžių į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, vėliau pervežtas į Kauno klinikas. Vietiniai sako, kad šį mišrūną šeimininkai įsigijo visai neseniai, esą anksčiau turėjo kitos veislės šunį. 
Po nelaimės netoliese gyvenantis vyras prisiminė, kad kaimynų šuo neretai būdavo nepririštas ir atbėgdavo net iki jo vienkiemio.
Seniūnijos darbuotojai apie šeimą atsiliepia gerai. Panašiai kalba ir kaimynai, esą šeima gyvena tvarkingai, augina ne tik savo vaiką, bet ir paimtus iš globos namų.
Tuo tarpu „Dainavos žodį“ konsultavęs kinologas Kęstutis Rutkauskas teigia, kad vaikai dažnai mėgsta pririštą šunį paerzinti, o šis prisiminęs atkeršija. Šeimininkai blogai daro ir kai juokiasi iš besikandžiojančio šuns. 
„Dažnai šeimininkai padaro klaidą, ypač su mažais šunimis. Kai šuo žaisdamas kanda, visiems linksma, smagu, juokinga. Augintis užauga ir kandimas virsta ne žaidimu, o savotiška išraiška, kartais pasekmės būna skaudžios“, – sakė sportinių šunų klubo „Cerberis“ vadovas Kęstutis Rutkauskas.
Dėl šio įvykio Alytaus apskrities VPK pradėtas tyrimas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)