Detektyvas Daugų ligoninėje – dingo mirusios močiutės vestuvinis žiedas

, Goda Čiginskaitė
Detektyvas Daugų ligoninėje – dingo mirusios močiutės vestuvinis žiedas

Moters globėjas įtaria, kad žiedas galėjo dingti Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

Negirdėtas ir itin nemalonus atvejis tarsi pavasario škvalas nulijo ir sukėlė įtarimų dulkes Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Dingo antradienį šioje ligoninėje mirusios garbaus amžiaus moters vestuvinis žiedas. Moterį globoję žmonės parašė pareiškimą policijoje, įtarimų žvilgsniai krypsta į ligoninės personalą. Tuo tarpu gydymo įstaigos darbuotojai dievagojasi nuo mirusios močiutės piršto žiedo nenumovę, o ir už materialines pacientų vertybes neatsakantys.
„Dar prieš keletą dienų tas žiedas tikrai buvo ant jos rankos. Kai ji mirė, tvarkėme mirties dokumentus. Trečiadienį atvykome pasiimti velionės palaikų, įėjome kartu su laidojimo biuro darbuotojais ir nustėrome – ant rankos žiedo jau nebuvo. Liko tik žymė, kad žiedas buvęs“, – pasakojo mirusios moters globėjas Zenonas Navickas.
Mirusios moters globėjas prisimena, kad ji visuomet akcentuodavo ją laidoti tik su vestuviniu žiedu, todėl jiems iš karto į akis ir krito faktas, kad ant rankos plataus, masyvaus auksinio žiedo nėra, jis dingęs.  
Kalbinta ligoninės slaugos administratorė tvirtina, kad darbuotojai negalėjo nuimti žiedo nuo senyvo amžiaus močiutės rankos, juo labiau, kai ji jau buvo mirusi.
„Nenorėčiau tikėti, kad žiedą pasisavino darbuotojai. Netikiu. Tikrai neįmanoma, kad mūsų žmonės galėtų ką nors panašaus padaryti. To dar nebuvę. Be to, mes neatsakome už pacientų materialines vertybes – pinigus ar papuošalus. Apmaudu, kad taip įvyko“, – kalbėjo Lina Makarevičienė, vyr. slaugos administratorė.
Mirusios garbaus amžiaus moters globėjas pasakojo, jog šia moterimi rūpinosi jau ilgai, ši neturėjo jokių artimų giminaičių. Pablogėjus jos sveikatai, parsivežė į savo namus, o nuo kovo mėnesio, kai jai prireikė intensyvios pagalbos, gulėjo Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Šios savaitės antradienį mirė.
„Aš pas tą moterį anksčiau dirbdavau, padėdavau, tačiau kai vedžiau, išsikėliau į kitą kaimą. Tačiau ji vis tiek mane susirado, paprašė, kad jai padėčiau, globočiau. Ji užrašė visą savo turtą, mat artimų giminaičių neturėjo. Kartu su žmona ja rūpinomės – lankėme, prausėme, vežėme maistą, vaistus. Nugabendavome pas gydytojus. Kai jos sveikata stipriai sušlubavo, parsivežėme pas save į namus. Vėliau, kai atsirado laisva vieta Daugų ligoninėje ir jai prireikė dar didesnės slaugos, paguldėme čia. Kas galėjo pagalvoti, kad bus tiesiog išniekintas jos prašymas laidoti su žiedu“, – apmaudžiai kalbėjo mirusios moters globėjas Z. Navickas.
Tai labai apkartino pasiruošimą šarvonei, tačiau močiutės globėjai tikisi, kad policija išsiaiškins šį detektyvą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)