Direktoriaus flašmobas ir naujos galimybės „Virtuvės mitų griovėjams”

, Alius Mikelionis
Direktoriaus flašmobas ir naujos galimybės „Virtuvės mitų griovėjams”

Direktorius sutiko šokti tik po to, kai mokiniai surinko tam tikrą skaičių PATINKA socialiniame tinkle.

Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje veikia „Virtuvės mitų griovėjų“ klasė. Nuo šiol moksleiviai turės daugiau galimybių eksperimentuoti, mat du socialiniai partneriai įsipareigojo tiekti savo produkciją. Miltiniais produktais aprūpins „Kauno grūdai”, pieno – „Vilkyškių pieninė”. Prie šio projekto prisijungė ir Alytaus kolegija bei Alytaus profesinio rengimo centras. Partnerių sutartis įtvirtinta parašais tradicinėje Likiškėlių bendruomenės šventėje. 
Nuo rugsėjo prie „Virtuvės mitų griovėjų” klasės galės jungtis ir kitų Alytaus bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai, turintys potraukį maisto gamybai. Jiems patars Alytaus kolegijos ir Alytaus profesinio rengimo centro lektoriai.
„Virtuvė jau kuris laikas veikia. Tai yra erdvė, kuri naudojama technologijų pamokų metu ir užklasinėje veikloje. Šiemet mes kuriame brendą „Jaunųjų kulinarų studija”, tad veiklos sritis dar labiau prasiplės, mat turime labai stiprius socialinius partnerius (red. – Alytaus kolegija ir Alytaus profesinio rengimo centras). Tikimės, kad ši veikla sulauks ne tik mūsų, bet ir viso miesto mokinių susidomėjimo. Virtuvės šefo profesija populiarėja, tampa prestižine ir mokiniai, matydami puikius sėkmės istorijos pavyzdžius tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, tikrai noriai įsitraukia į šią veiklą“, – sakė Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas.
Bendruomenės šventės metu apdovanoti geriausi moksleiviai. Pusantros valandos trukusioje šventėje mokiniai ir šoko, ir dainavo. Naujasis mokyklos direktorius sulaukė ir netikėto moksleivių pasiūlymo – bendruomenės šventės metu kartu šokti flašmobą.
Mokyklos direktorius prasitarė, jog deramasi su naujienų portalu Alytausgidas.lt dėl kulinarinių laidų filmavimo. Planuojama į „Virtuvės mitų griovėjų“ studiją pasikviesti Alytuje žinomus žmones, kurie pasidalintų savo receptais ir sėkmės istorijomis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)