Dzūkai artėjantį šeštadienį siūlo pasitikti šventiškai

Dzūkai artėjantį šeštadienį siūlo pasitikti šventiškai

Jau šį šeštadienį, Vasario 4 d., 17:00 val. Alytaus miesto gyventojai sulauks neeilinės krepšinio šventės. Sporto ir rekreacijos centre įvyks šventinės Alytaus ,,Dzūkijos“ rungtynės prieš „Tete-a-Tete Casino – LKL“ vicečempioną Klaipėdos ,,Neptūną“. Kovingai nusiteikę dzūkai savo namų arenoje ir sirgalių akivaizdoje bandys turnyrinėje lentelėje įsirašyti septintąją pergalę ir atsitiesti po itin skaudaus pralaimėjimo Šiaulių komandai.

Alytaus arena sirgalius bei miesto svečius žada pasitikti netradiciškai ir sukurti išskirtinę šventišką rungtynių nuotaiką:

„Šeštadienį visų krepšinio mėgėjų laukia išskirtinė programa Alytaus arenoje, kuri pakvies tiek mažus, tiek didelius pasijausti kaip tikroje šventėje. Įvairios muzikinės staigmenos, žaidimai, prizai ir dar daugiau malonių siurprizų laukia visų atvyksiančių. Po sunkios kovos prieš Šiaulius komandai išties reikia namų palaikymo ir visų Alytaus sirgalių, kurie taptų šeštuoju žaidėju ir padėtų įveikti Klaipėdos ,,Neptūną“, todėl visi labai laukiami!“,- komentavo komandos vadovas Giedrius Gustas.

Žiūrovus stebins Alytaus miesto šokių studijos ,,Alemana“ pasirodymai. Muzikinius kūrinius dovanos Alytaus miestui jau pažįstama atlikėja Meda Mitkutė, taip pat įvairūs konkursai, žaidimai bei gyvai atliekama tautiška giesmė kvies visus burtis palaikyti savo miesto komandą! Pramogų žada ir ,,Nacionalinė krepšinio akademija“, kuri kvies visus mažuosius krepšinio mėgėjus su šeimomis atvykti į areną anksčiau ir sudalyvauti smagiose veiklose, estafetėse bei žaidimuose.

Po šių istorinių rungtynių įvyks ir pirmasis krepšininkų susitikimas su sirgaliais, kuriame bus neformaliai aptartos rungtynės ir atsakyti klubo sirgalių užduoti klausimai. Visas susitikimas bus transliuojamas Alytaus ,,Dzūkijos‘‘ paskyroje, socialiniame tinkle ,,Facebook“, tad tie, kurie negalės būti kartu – galės prisijungti prie diskusijos internetu.Tokie sirgalių ir žaidėjų susitikimai bei rungtynių aptarimai žada tapti dažna tradicija Alytaus ,,Dzūkijos“ komandoje!

Bilietai parduodami TICKET MARKET kasoje Alytaus sporto ir rekreacijos centre (tarnybinio įėjimo foje), PayPost skyriuose Alytuje bei internetu –www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/dzukija-neptunas-lkl-bilietai-201702

Visa tai ir dar daugiau malonių staigmenų Jūsų laukia jau šį šeštadienį Alytaus arenoje!

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)