Iš frakcijos „Alytaus piliečiai“ pasitraukė Aurelijus Jaruševičius

Iš frakcijos „Alytaus piliečiai“ pasitraukė Aurelijus Jaruševičius

Kol kas jungtis prie kurios nors frakcijos A. Jaruševičius neketina.

Prieš porą savaičių prieš Alytaus miesto tarybos posėdį apie pasitraukimą iš frakcijos „Alytaus piliečiai“ pranešė tarybos narys Aurelijus Jaruševičius.
Minėtas politikas prieš keletą mėnesių pasitraukė iš Investicijų, ekonomikos ir biudžeto komiteto pirmininko pareigų, vėliau – iš „Alytaus piliečių“ frakcijos pirmininko pareigų, o dabar išvis pasitraukė iš frakcijos. 
„Tai buvo laisvas mano apsisprendimas. Tiesiog prieš rinkimus mes ėjome su vienokiomis idėjomis, dabar tarsi nuomonės išsiskyrė. Aš ir toliau dirbsiu taryboje. Tiesiog būsiu nepriklausomas tarybos narys“, – sakė A. Jaruševičius.
Su komitetu „Alytaus piliečiai“ rinkimuose A. Jaruševičius buvo įtrauktas 8-uoju numeriu, už jį pasisakė ir į tarybą išrinko kone 1000 alytiškių. Į rinkimus pilietininkai ėjo su šūkiu „Alytaus piliečiai – alternatyva praradusiems pasitikėjimą valdžia“. Paklaustas, nejaugi atsitiko taip, kad prarado pasitikėjimą savais, politikas atsakė diplomatiškai: „Aš turiu savo nuomonę. Jeigu pastebėjote, jau labai seniai balsuoju skirtingai nei dalis mano buvusios frakcijos narių. Aš prieš savo rinkėjus išlikau sąžiningas ir dirbu taip, kaip ir žadėjau priešrinkiminiu laikotarpiu.“

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)