AKKC

AKKC salės atnaujinimo darbai eina į pabaigą

, Alius Mikelionis
Alytaus kultūros ir komunikacijos centras prieš kelerius metus įrengė amfiteatrą, o netrukus neatpažįstamai pasikeis didžioji salė, scena ir techninio personalo patalpos.
Statybininkai pluša scenoje, klojama ąžuolinė danga. Scenos šonuose taip vadinamos kišenės, kur laikoma papildoma įranga ir rekvizitai, jau atnaujintos. Dalis grindų bus šildomos. Salės grindys – taip pat medinės.
Salės kėdės užsakytos, tačiau jos bus montuojamos visiems darbams pasibaigus, tai paskutinis darbų etapas. Kol kas jos gaminamos ir turėtų pasiekti Alytų gegužės mėnesį.

Alytaus kultūros ir komunikacijos centro vadovas traukiasi, skelbiamas naujas konkursas

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybė artimiausiu metu skelbs viešąjį konkursą užimti Kultūros ir komunikacijos centro direktoriaus pareigas. Šios atsilaisvino gana netikėtai – įstaigos vadovo pavaduotojai prabilus apie vykdomus nusižengimus. Kultūros ir komunikacijos centro direktorius, paragintas savivaldybės vadovų, iš posto traukiasi nuo rugsėjo 1 dienos.
Alytaus kultūros ir komunikacijos centras lieka be vadovo. Kone dvylika metų įstaigai vadovavęs Vidas Simanauskas traukiasi iš einamų pareigų.
Surinkti turinį