alkoholis

Alkoholio nespėjęs nusipirkti vyras juo „pasivaišino“ parduotuvėje

, Alius Mikelionis
Pasikeitusi alkoholio pardavimo tvarka nemažai rūpesčių sukelia ne tik norintiems įsigyti svaigalų, bet ir juos parduodantiems. Tokių gėrimų sekmadienį galima įsigyti iki 15 valandos, todėl parduotuvių darbuotojoms jau ne kartą teko konfliktuoti su nepatenkintais ir neretai agresyviais pirkėjais. 
Taip nutiko ir sekmadienį parduotuvėje „Eglė“. Alkoholio įsigyti negalėjęs vyras jį atsidarė parduotuvėje ir numalšino troškulį. Parduotuvės darbuotoja iškvietė apsaugą, šie – policiją. Paaiškėjo, kad „degustuotojas“,  1990 metais gimęs vyriškis, buvo neblaivus.

Alytaus taryba dviem įmonėms uždraudė naktinę prekybą alkoholiu

, Goda Čiginskaitė
Alytaus miesto savivaldybės administracija gavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento raštą, kuriame pateikiama informacija apie dvi įmones – barus, naktimis prekiavusius alkoholiu ir pažeidusius Alkoholio kontrolės įstatymą.

Sunkus kelias norint atsiimti atimtus vaikus

, Daina Baranauskaitė
Lietuvoje užsimota pamažu likviduoti institucinius vaikų globos namus, tačiau socialiniai darbuotojai, vaiko teisių specialistai aktyviai lanko šeimas, reaguoja į pranešimus apie neprižiūrimas atžalas. Kaip lengva prarasti vaikus ir kaip sunku juos atgauti – išskirtinė alytiškės istorija.

Nakvynės namų gyventojas papasakojo, kaip prasimano pinigų alkoholiui ir kur jį perka

, Alius Mikelionis
Alytaus rajono savivaldybė vėl bando sutelkti pajėgas kovoje su priklausomybę nuo alkoholio turinčiais rajono gyventojais. Viena pirmųjų šalyje, prieš beveik ketverius metus, blaivinti tokius asmenis pradėjusi Alytaus rajono savivaldybė įspūdingais rezultatais kol kas pasigirti negali. Iš dviejų šimtų asmenų, kuriems bandyta padėti išbristi iš alkoholizmo liūno, trisdešimčiai pavyko atsitiesti, kiti „kodą nulaužė“.
Kad kaime egzistuoja alkoholizmo problema, akivaizdu.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 16–21 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 48 nusikalstamos veikos.
 
SUKČIŲ LAIMIKIS – 9 000 EURŲ
Gruodžio 16 dieną į Birštono policijos komisariatą kreipėsi 1978 metais gimęs vyras pranešdamas, kad pasinaudojus elektroninės bankininkystės duomenimis paimta taip vadinamų greitųjų paskolų  už 9 038,18 euro. 
 
KONTROLINIS PIRKIMAS

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 2–8 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
DUKRA PASISAVINO MOTINOS SANTAUPAS
Gruodžio 2 dieną į policiją kreipėsi nuo dukros ir jos sugyventinio nukentėjusi 66 metų Alytaus miesto gyventoja.

„Palermo“ savininkas apskundė administracijos direktoriaus įsakymą dėl alkoholio licencijos panaikinimo

, Daina Baranauskaitė
Picerijos „Palermas“ savininkas Valius Smaidžiūnas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui apskundė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Jastremsko įsakymą dėl alkoholio licencijos naikinimo. 
Daugiau nei prieš mėnesį Alytaus miesto savivaldybės administracija išsiuntė perspėjimą UAB „Šalmėtė“, kuri valdo neseniai veiklą atnaujinusią „Palermo“ piceriją, jog bus naikinama alkoholio licencija. Perspėjama, jog bendrovė turi inventorizuoti alkoholio likučius ir juos realizuoti per ne ilgesnį nei 30 dienų terminą.

Dėl naikinamos „Palermo“ alkoholio licencijos užvirė aistros

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės administracija išsiuntė perspėjimą UAB „Šalmėtė“, kuri valdo neseniai veiklą atnaujinusią „Palermo“ piceriją, jog bus naikinama alkoholio licencija. Perspėjama, jog bendrovė turi inventorizuoti alkoholio likučius ir juos realizuoti per ne ilgesnį nei 30 dienų terminą. Įstaiga ir toliau galės siūlyti maistą. „Palermo“ savininkas dėl naikinamos licencijos pasipiktinęs.
„Pas mane įmonėje dirba apie 30 žmonių. 4 jaunos merginos, grįžusios iš užsienio, 7 – vienišos mamos.

Valstybės diena Dauguose be stipriųjų alkoholinių gėrimų ir su įdomia šventine programa

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono savivaldybės taryba nusprendė riboti prekybą alkoholiniais gėrimais Valstybės dienos  šventės „Švęskime Valstybės dieną Dauguose!“ metu visoje Daugų seniūnijos teritorijoje. Kaip sakė savivaldybės Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė, prekiauti stipriaisiais alkoholiniais gėrimais draudžiama renginio metu – liepos 4 d. nuo 16 val. iki liepos 5 d. 2 val. nakties.  
„Prekiauti leidžiama tik natūralios fermentacijos alkoholiniais gėrimais, t. y.

Alytaus politikams siūloma riboti prekybos alkoholiu laiką bare „Fenix“

, Daina Baranauskaitė
Alytaus tarybos komitetuose svarstomas klausimas dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo bare „Fenix“. Neprekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 22 iki 8 valandos siūlo apskrities policija.
Dėl baro „Fenix“, adresu Vilniaus g. 20, aistros verda nuo 2013 metų pradžios. Anuomet į savivaldybę kreipėsi keletas aplinkinių gatvių gyventojų bei šalimais esančio viešbučio savininkė, kad triukšmas trukdo gyventi. Klausimas svarstytas tarybos posėdyje, kuriame nepritarta prekybos alkoholiu laiko apribojimui.
Surinkti turinį