Alytaus rajonas

IEŠKO DARBUOTOJŲ ALYTAUS RAJONE IR MIESTE

Profesija

Įmonė, kontaktai

Apdailininkas

UAB „Expolita“, +37060191220, Vilius Miglinas

Alytaus rajone degė ūkininko ferma

, Alius Mikelionis
Alytaus rajone, Revų kaime įkurtame gyvulininkystės ūkyje, kilo gaisras. Maždaug šimtas galvijų buvo fermoje, kai įsiliepsnojo pastato stogas. Į gaisravietę išskubėjo trys Alytaus ugniagesių komandos, Miroslavo ir net kaimyninio Lazdijų rajono Seirijų ugniagesiai. Jiems atvykus stogas jau degė atvira liepsna. Pirmiausiai ugniagesiai ėmė gelbėti gyvulius. Išsigandę jie iš pradžių nenorėjo išeiti iš statinio. Išvytos iš fermos karvės ir veršiai pasileido į laukus. Juos gaudyti ėmėsi kaimynai.

Šešerius metus „kodavusi“ alkoholikus, Alytaus rajono savivaldybė programą turės nutraukti

, Alius Mikelionis
Valdžios kovoje su alkoholiu – dar vienas draudimas: nuo šiol priklausomybės nuo alkoholio gydytis neleidžiama taip vadinamomis „torpedų“ injekcijomis. Kaip tik tokį būdą prieš šešerius metus pradėjo Alytaus rajono savivaldybė. Jį tebenaudoja iki šiol, o kasmet iš biudžeto skiriama po 3 000 eurų alkoholikų kodavimui. Tačiau toks gydymo būdas, kuris kai kam padėdavo likti blaiviam, uždraustas.

Smurtaujantys tėvai patiria ne tik viešą gėdą – ragauja ir duonos už grotų

, Goda Čiginskaitė
Lietuvą apskriejo žinia apie verslininką, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotoją Žydrūną Marcinkevičių, kuris aštuonmetį sūnų mušė laidu.

Alytaus rajono mokyklų pertvarką vieni sutinka ramiai, kiti – su nerimu

, Daina Barananauskaitė
Alytaus rajono savivaldybės tarybos komitetuose netrukus bus pradedamas svarstyti klausimas dėl švietimo įstaigų pertvarkos. Tai palies tris daugiafunkcius centrus, dvi pagrindines mokyklas ir tris vaikų darželius. Jeigu taryba pertvarkai pritars, mokyklos ir vaikų darželiai gimnazijų skyriais taps nuo šių metų rugsėjo 1 dienos. Rajono vadovai tvirtina, kad po šios pertvarkos per metus bus sutaupyta 200 tūkst. eurų ir jie visi teks vaikų ugdymo kokybės gerinimui, mokytojų kvalifikacijai.

Alytaus rajonas – be vaikų globos namuose augančių vaikų!

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kviečia visus geros valios žmones padėti vaikams užaugti šeimose, o ne valdiškose įstaigose: „Tikiu, kad mūsų krašte gyvena daug jautrių žmonių, galinčių ir norinčių savo širdį bei namų duris atverti vienišiems vaikams, kurie irgi kurs ateities Lietuvą. Labai kviečiu apie vaikų globą rimtai pagalvoti tuos žmones, kuriems likimas jų nepadovanojo, taip pat mylinčius vaikus. Nebijokite tapti globėjais. Jums padės ir Alytaus rajono savivaldybė: finansiškai ir specialistų konsultacijomis.

Po reorganizacijos Alytaus rajono savivaldybės administracijoje sumažėjo 11 darbuotojų

, Daina Baranauskaitė
Nuo šios savaitės pirmadienio Alytaus rajono savivaldybės administracijoje dirba 11 valstybės tarnautojų mažiau. Dar prieš 4 mėnesius darbuotojai buvo įspėti apie reorganizaciją, po kurios sumažėjo 5 valstybės tarnautojais, dar šeši išėjo savo noru, mat netenkino pasikeitę pareigos bei darbo užmokestis.
„Neliko 5 etatų, tačiau dar 6 žmonės nenorėjo toliau dirbti. Matyt, jiems nepatiko sumažėjęs darbo užmokestis, kad neliko jų skyriaus ir neteko skyriaus vedėjo pareigų.

Ugniagesiai savanoriai Alytaus rajone skinasi kelią

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono savivaldybė stiprins gyventojų bendruomeniškumą, skatins gerą kaimynystę ir steigs ugniagesių savanorių gretas.

Alytaus rajone simboliškai mažės mokestis už atliekas

, Daina Baranauskaitė
Paskutiniame šiais metais Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje viena aktualiausių naujienų gyventojams, jog simboliškai mažės rinkliava už atliekas. Taip pat sodų bendrijų nariams, kurie savo sklype neturi pastatų, mokestis už šiukšles išvis panaikintas. 
Paskutinis šiais metais Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis vyko naujai rekonstruotame administracijos pastate. Tradiciškai rajono politikus aplankęs Alytaus dekanas Arūnas Užupis dovanojo kalėdaičių, žvakių, linkėjo gerų, teisingų sprendimų, gražių švenčių.

Rajono taryboje – ginčai dėl premijų, pastatų įsigijimo, komisijos sudarymo

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono savivaldybės taryboje daugiausiai politikų ginčų sukėlė klausimai dėl Valstybės tarnautojų vertinimo komisijos sudėties, premijų skyrimo sveikatos įstaigų vadovams bei dėl dalies Alytaus technikos mokyklos pastato pirkimo. Balsuojant išsiskyrė netgi valdančiosios koalicijos nuomonės. 
Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis buvo pradėtas šventiškai.
Surinkti turinį