Alytiškis

Alytiškio prašymas nuskriejo į Europos Žmogaus Teisių Teismą

, Goda Čiginskaitė
Alytiškis, Alytaus nakvynės namų direktorius Artūras Galakvoščius savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė, jog kreipėsi į Europos Žmogaus Teisių Teismą. Netrukus po to sulaukė visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio.
„Dainavos žodžiui“ jis pasakojo, jog savo teises ginti nutarė dėl patirtos finansinės žalos. Savivaldos rinkimuose dalyvavęs ir sumokėto užstato neatgavęs alytiškis A.

Kol Alytuje nėra stotelių elektromobiliams, alytiškis kabelį atsivedė iš 6 aukšto

, Daina Baranauskaitė
Alytuje kol kas nėra nei vienos elektromobilių įkrovimui skirtos stotelės. Bepigu tiems, kurie gyvena individualiuose namuose. Tačiau būdą įkrauti elektromobilį atrado ir alytiškis, kuris laidą atsivedė net iš 6 aukšto, jį pritvirtino prie medžio ir sėkmingai naudoja. Vieniems kaimynams tai netrukdo, kiti kvietė policiją. Neįprasta situacija Alytuje domisi „Dainavos žodis“.
Daugiabutyje Alytuje, A. Jonyno gatvėje, net iš šešto aukšto žemyn leidžiasi elektros kabelis, kuris pritvirtintas prie medžio.

Alytiškis kovoja dėl teisės į valstybės kompensuojamą silikoninę protezo movą

, Daina Baranauskaitė
Alytiškis Algis Buzas piktinasi Valstybinės ligonių kasos politika – silikoninė kojos protezo mova kompensuojama tik sergantiems cukriniu diabetu ar kitomis sunkiomis ligomis. Vyras neserga, todėl gali tekti pakloti apie 700 eurų. 
Alytiškis A. Buzas prieš dešimtmetį patyrė traumą ir jam tenka dėtis kojos protezą. Po nelaimės šešerius metus vyriškis turėjo Ligonių kasos jam skirtą paprastą protezą, vėliau ketverius metus Algis Buzas vaikščiojo su vokiečių kompanijos dovanota silikonine protezo mova, tačiau ši susidėvėjo.
Surinkti turinį