apvirto

Netoli Alytaus apvirto moters vairuojamas automobilis su dviem mažamečiais

, Alius Mikelionis
Pirmadienį į darželį ir mokyklą du vaikus vežusi moteris pateko į avariją. Nelaimė nutiko prieš aštuonias. Automobiliu „Opel Astra“ nuo sodų bendrijų „Vyturėlis“ ir „Dzūkija“ į Alytų važiavusi vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės. Automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Opelyje buvo šešiametis ir aštuonmetis. Abu vaikus pavyko išvaduoti iš sumaitoto automobilio. Jie išvežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Pirminiais duomenimis, sužalojimų pavyko išvengti. Pirmadienį ryte medikai dar tyrė automobiliu važiavusius asmenis.

Girto vairuotojo nuotykiai: avarija–ligoninė–areštinė

, Alius Mikelionis
Penktadienį apie 14 valandą keliu Alytus–Simnas važiavę vairuotojai išvydo aukštyn ratais stovintį automobilį. Nelaimė atsitiko, kai važiuodamas nuo Alytaus „Opel“ vairuotojas posūkyje nesuvaldė automobilio. Transporto priemonė nulėkė nuo kelio ir apvirto aukštyn ratais. Opelį vairavo 62 metų Alytaus rajono gyventojas A. L. Po avarijos vyras išsiropštė iš automobilio. Pro šalį važiavę žmonės iškvietė ir medikus, ir pareigūnus, kurie prie „Opel Astra“ ir aptiko vaikštinėjantį girtą vairuotoją.

Apvirto trąšas vežusio traktoriaus priekaba

, Alius Mikelionis

Alytaus mieste, Putinų gatvėje, žiedinėje sankryžoje, pirmadienį apvirto traktoriaus priekaba. Iš Radžiūnų trąšas į Alytų vežęs traktoriaus vairuotojas sako kelio žiedu važiavęs labai lėtai, tačiau sunkios trąšos pavirto į šoną ir priekaba apvirto. Vairuotojas teigia krovinį pritvirtinęs tinkamai, tačiau sunkus krovinys posūkyje pasislinko į šoną. Laimei, neapvirto nepigus traktorius. Sunkius maišus pavyko iškrauti iš priekabos tik pasikvietus pagalbą. Iš pradžių keltuvu išimti maišai, vėliau ant ratų pastatyta ir pati priekaba.

„Toyota“ į perėją – aukštyn ratais

, Alius Mikelionis
Pirmadienį  Alytaus mieste, Ulonų gatvėje, susidūrė du visureigiai. Nelaimė atsitiko apie 18 valandą ties „Dainavos“ siuvimo fabriku. Automobilis „Toyota Rav 4“ rėžėsi į visureigio „Mercedes Benz ML“ galinę dalį. Nuo smūgio „Toyota“ apvirto ir aukštyn ratais sustojo pėsčiųjų perėjoje. Laimei, žmonių tuo metu nebuvo. Kaip redakciją informavo policijos atstovė Kristina Janulevičienė, eismo nelaimės metu niekas nenukentėjo.

Alytuje apvirto krano konstrukcijas vežęs vilkikas

, Alius Mikelionis
Sėkmingai sunkias naujojo tilto per Nemuną konstrukcijas uždėję latviai važiuodami iš Alytaus pateko į nelaimę. Pirmadienį vienas iš vilkikų, vežęs krano konstrukciją, apvirto Alytaus mieste, Daugų ir Ulonų gatvių sankryžoje. Nelaimė atsitiko apie 16 valandą, neoficialiais duomenimis, sukant iš Daugų į Ulonų gatvę, įvažiavus į kelio provėžas, sunkus krovinys sujudėjo, trūkus tvirtinimo sistemoms krano strėlė virto ant šono ir kartu nusitempė Latvijoje registruotą vilkiką „Iveco“ su priekaba. Virsdamas krovinys įsirėmė į kelio stulpą.
Surinkti turinį