atlyginimai

2018-ieji Alytaus rajone – ypatingos jautros žmogui ir jo poreikiams metai

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2018 metų strateginį veiklos planą ir biudžetą. Kaip gyvensime šiais metais, pagrindinius akcentus politikai sudėliojo, tačiau ką realiai pajus Alytaus rajono gyventojai – pokalbis su rajono meru Algirdu Vrubliausku.
 
– Meras yra arčiausiai žmonių esantis tiesiogiai išrinktas valdžios atstovas.

Alytaus tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis: nuo 0 iki 1000 Eur

, Daina Baranausaitė
Daugiau nei tris mėnesius dirbančios Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis skelbiami viešai. Gauti pinigai už dalį balandžio neatspindėjo tikros situacijos.

Alytaus taryboje – ataskaitų ir priedų prie atlyginimų tvirtinimo lavina

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės tarybai buvo pateikta pritarti arba ne šešių biudžetinių įstaigų veiklos ir finansinėms ataskaitoms už praėjusius metus. Įstaigų vadovai ir kritikuoti, ir girti, tačiau jų ataskaitoms pritarta. Dar trys įstaigų vadovai pasiprašė ne visai kuklių priedų prie atlyginimų.  

Alytaus savivaldybė metus baigė be skolų švietimo darbuotojams ir netgi išmokėjo avansus

, Daina Baranauskaitė

Paskutiniame 2013-ųjų metų Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje gruodžio 27 dieną bene labiausiai švietimo darbuotojų lauktas klausimas – dėl biudžeto pakeitimo – praėjo be jokių diskusijų. Politikai vienbalsiai pritarė biudžeto pakeitimams.  Baiminęsi, jog nebus išmokėtas avansas už gruodį, po politikų sprendimo pinigus švietimo darbuotojai tikrai gaus.

Politikų diskusijos dėl priedų prie atlyginimų įstaigų vadovams

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai sprendė, ar skirti ir kokio dydžio priemokas prie atlyginimų Alytaus vaikų globos namų direktoriui Romučiui Žebuoliui bei savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Janiui Laurinaičiui. Dalis tarybos narių piktinosi, kodėl priedai skiriami laikotarpiu, kai savivaldybės skolos siekia 65 mln. litų, tuo tarpu miesto vadovai atkerta, kad priedai bus mokami ne iš vietos biudžeto.

Grąžinti dalį neišmokėtų atlyginimų tekstilininkams žadama, jie patys tuo jau nebetiki

, Daina Baranauskaitė

„Alytaus tekstilės” bankroto administratoriui vykdant paskutinio objekto – audimo fabriko – vadinamąjį laisvą pardavimą, pagaliau atsirado jo pirkėjai. Įmokėtas pradinis įnašas už parduotas patalpas. Grąžinti dalį neišmokėtų atlyginimų tekstilininkams, nors ir miglotai, tačiau žadama, jie patys tuo jau nebetiki.

Surinkti turinį