atostogos

Poilsinės kelionės į užsienį išparduotos, o kur atostogaus miesto vadovai?

, Alius Mikelionis
Liepos mėnesį Alytaus mieste sustoja politinis gyvenimas. Vidurvasaryje nevyksta tarybos posėdis, tad ilsisi ir politikai. Naujienų portalas Alytausgidas.lt pasidomėjo, kur šiais metais atostogaus miesto vadovas Vytautas Grigaravičius.
Liepos 6 dieną minint Valstybės dieną į alytiškius ir miesto svečius kreipėsi vicemerė Valė Gibienė. Miestelėnai šnabždėjosi, kur Alytaus meras Vytautas Grigaravičius. Paaiškėjo, kad miesto galva išvykęs į tarnybinę komandiruotę Japonijoje.

Alytaus meras Jurgis Krasnickas atostogaus Meksikoje

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas po paskutinio šiais metais tarybos posėdžio nutarė pailsėti.
Alytaus miesto meras J. Krasnickas nuo gruodžio 30 dienos iki kitų metų sausio 16 dienos oficialiai atostogauja. Kaip po paskutinio šiais metais vykusio tarybos posėdžio teigė savivaldybės vadovas, mero darbas įtemptas, tad atitrūkti nuo politikos – būtina.

Ką nuveikei per vasarą?

, Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė

Tiek minantys mokyklos slenkstį, tiek tai jau pamiršusieji puikiai prisimena, kad pirmąją rugsėjo savaitę į klausimą „ką nuveikei per vasarą?“ reikia atsakinėti vos ne ant kiekvieno kampo. Vyresnioji karta be atvangos bando įpiršti nuomonę, kad priešingai nei jie vaikystėje šiuolaikiniai vaikai atostogas leidžia prie kompiuterių ir televizorių, visiškai pamiršę knygų skaitymo malonumą ar pagalbą artimiesiems ūkio darbuose. Bet ar iš tikrųjų taip yra?

Surinkti turinį