automobiliai

Policijos arsenale – „Nuovados ant ratų“

, Alius Mikelionis
Jei dar prieš dešimtmetį policijos automobiliai atrodė apgailėtinai, o pilti kurą ne visada būdavo už ką, tai dabar pareigūnai naudojasi automobiliais, kurių vidutinis amžius septyneri metai, o tai yra gerokai naujesnės transporto priemonės nei statistinio lietuvio valdoma mašina.
Pirmadienį žiniasklaidai pristatyta 10 policijos autobusiukų, kurie dirbs Alytaus apskrities VPK kontroliuojamoje teritorijoje. Devyni „VW Transporter“ skirti vykti į iškvietimus. Tai ne tik transporto priemonė, bet ir darbo vieta ant ratų.

Alytaus mieste – naujos aikštelės automobiliams

, Alius Mikelionis
Rasti vietą automobiliui problema ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir Dzūkijos sostinėje. Atvykstantiems į miesto centrą vietą automobiliui rasti nelengva. Kaip pagerinti situaciją, susirūpino Alytaus miesto savivaldybė ir rado plotą, kur būtų galima įrengi papildomų vietų automobiliams. 
Už PC „Nemunas“ yra 11 arų sklypas, priklausantis Alytaus miesto savivaldybei. Čia ir norima įrengti aikštelę. Apskaičiuota, kad joje tilptų apie 40 lengvųjų automobilių. Kol kas projektas pradinėje stadijoje.

Lietuvių meilė VW automobiliams – neišmatuojama

, Alius Mikelionis
Kelios dešimtys VW markės gerbėjų susirinko į sezono uždarymą. Tiesa, ne visi automobiliai žiemą praleis garažuose, dalis jų eksploatuojami kasdien. 
Lietuvoje populiarios VW markės transporto priemonės nei išskirtinės, nei prabangios, tačiau jos turi savo gerbėjų ratą. Markės mylėtojai įkūrę klubus, rengia išvykas, susibūrę aptaria transporto priemonių tobulinimo galimybes, daug laiko praleidžia garažuose.

Trečiadienį Alytuje susidūrė trys automobiliai

, Alius Mikelionis
Trečiadienį apie 12 valandą Pulko gatvėje į eismo įvykį pateko trys transporto priemonės. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl ketvirto automobilio kaltės. „Subaru“ markės automobilis į pagrindinę gatvę išvažiavo ir nepastebėjo tuo metu šia gatve važiavusio „Audi 80“. Šio automobilio vairuotojas dar bandė išvengti susidūrimo, užlėkė ant šalikelės, rėžėsi į kelio ženklą, o vėliau ir į apšvietimo stulpą. Ant važiuojamosios kelio dalies nukritęs apšvietimo stulpas privertė sustoti priešinga kelio puse važiavusį „Citroen“.

Blogas oras nesugadino automobilių slalomo dalyvių nuotaikos

, Alius Mikelionis
Aštuoniasdešimt autosportui neabejingų dalyvių užsiregistravo į Alytuje rengiamą „Winter Challenge slalomą“. Organizatoriai per tris mėnesius surengs keturis važiavimus, o nugalėtojai paaiškės vasario pabaigoje susumavus visų etapų taškus. Sportininkai suskirstyti į laisvąją klasę, priekiu ir galu varomų automobilių klases, visų keturių varančiųjų ratų klasę. Atskiroje grupėje varžosi damos.
Nemenką susidomėjimą kelia ir slalome dalyvaujantys vos ne pusės šimto metų sulaukę automobiliai.

Alytaus taryba reikalauja į valstybinių institucijų automobilius sumontuoti kontrolės sistemą

, Goda Čiginskienė
Alytaus miesto savivaldybės tarybos komitetuose svarstomos tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo miesto savivaldybės kontroliuojamose įstaigose taisyklės.

Susidūrus dviem automobiliams nukentėjo žmogus

, Alius Mikelionis
Pirmadienį Alytaus mieste, Likiškėlių gatvėje, įvyko eismo įvykis. Susidūrė lengvasis automobilis „Opel“ ir taksi automobilis „Ford“. Į eismo įvykį atskubėjo pareigūnai ir medikai, mat vienam iš vyriškių prireikė medikų pagalbos. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, kurie aiškinosi eismo įvykio aplinkybes. Avarijos metu stipriai apgadinti abu automobiliai. Priminsime, jog pirmadienio popietę pasikeitė važiavimo sąlygos, ar jos turėjo įtakos įvykiui, nustatys Alytaus apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai.

Alytaus tarybos netenkina verslininkų ginčai užtveriant aikšteles ties „Jotvingiu“ ir stikliniu pastatu

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto centre, ties „Skirnuvos“ stikliniu pastatu ir prekybos centru „Jotvingis“, paskutiniu metu nuolat vyksta nesusipratimai. Verslininkas Edvardas Griškelis užsitvėrė savo sklypą ties stikliniu pastatu, prieš keletą dienų „Alytaus prekybos“ vadovas Vilius Gavelis pateikė dar didesnę staigmeną – pusdieniui užtvėrė automobilių stovėjimo aikštelę tarp stiklinio pastato ir prekybos centro „Jotvingis“. Abu įvažiavimai į aikštelę buvo užtverti, juos akylai stebėjo apsaugos darbuotojai.

Nuo šiol Alytaus mieste greitis tik 50 km/h, greičiau leidę važiuoti ženklai nuimami

, Alius Mikelionis
Ne vienoje Alytaus miesto gatvėje buvo galima važiuoti kiek greičiau nei 50 kilometrų per valandą greičiu. Tačiau rugpjūčio mėnesį tokie ženklai išmontuojami, tad Alytaus mieste tuoj neliks gatvės, kurioje būtų galima važiuoti greičiau nei 50 kilometrų per valandą.  
„Dar liko nenuimtų, bet nuimsim visus. Labai daug lenktynių vyksta mieste. Gyventojai skundžiasi ne tik dėl greitai lakstančių automobilių, bet ir dėl motociklų. Nors Kauno gatve buvo galima važiuoti 70 km/h, tačiau lekia ir 90 km/h.

Aukcione – nurašyti Alytaus rajono savivaldybės automobiliai

, Alius Mikelionis
Alytaus rajono svivaldybė aukciono būdu bandė parduoti 6  nenaudojamus  automobilius ir autogreiderį. Už  1998 metų keleivinį   „Mercedes Benz“ prašyta 2000 eurų, už 21-erių  metų  „Ford Maveric“  tikėtasi gauti  ne mažiau tūkstančio eurų. Tų pačių metų gamybos „VW Golf“ pradinė kaina – 150 eurų.  Už 1988 metų „VW Jetą“ prašyta 100 eurų, už „UAZ“ tikėtasi gauti ne mažiau 300 eurų. Brangiausia  aukcione pardavinėta technika – autogreideris.
Surinkti turinį