avarijos

Joninių savaitgalis: Alytaus apskrities keliuose ir žūtys, ir į avarijas patekę nepilnamečiai

, Alius Mikelionis
Savaitgalį Kelių policijos skyriaus pareigūnai skubėjo iš vieno eismo įvykio į kitą: fiksuota ir sudaužytų automobilių, ir sužalotų žmonių, o vienas eismo įvykis baigėsi žūtimi. 
Sekmadienio vakarą apie 22 valandą Lazdijų rajone, kelyje Seirijai–Avižieniai, kaktomuša susidūrė du automobiliai. Nelaimė įvyko, kai 33 metų „Audi 80“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į automobilį „Mazda 5“. Pirminiais duomenimis, automobiliu „Audi“ važiavo šešių asmenų kompanija.

Alytaus gatvėse eismo įvykių gausa

, Alius Mikelionis
Gruodžio 11-osios vakarą apie 18 valandą Alytaus mieste, Naujojoje gatvėje, susidūrė du automobiliai. Išvažiuodamas iš šalutinės Lauko gatvės automobilis „Hyundai Sonata“ nepraleido pagrindine gatve važiavusio „Alfa Romeo“. Abu automobiliai susidūrė. Avarijos metu nukentėjo „Hyundai“ keleivė ir „Alfa Romeo“ vairuotojas, jie išvežti į ligoninę. Neaišku kodėl, tačiau po stipraus smūgio neišsiskleidė „Alfa Romeo“ oro pagalvės. Pareigūnai aiškinasi, kokiu greičiu važiavo „Alfa Romeo“ markės automobilis, šioje vietoje leistinas 50 km per valandą greitis.

Vėlinių savaitgalį daugiau Kelių eismo taisyklių pažeidimų

, Alius Mikelionis
Kaip ir kasmet, pareigūnai Visų šventųjų dieną patruliavo sustiprintomis pajėgomis, kadangi į gatves išrieda daugiau transporto priemonių. Pareigūnai vietose, kuriose suintensyvėjęs eismas, kontroliavo saugumą. Vėlinių dieną intensyviausias eismas buvo Jotvingių gatvėje šalia turgavietės. Čia  patruliavusiems pareigūnams darbo netrūko. Pėstieji įpratę pereiti gatvę šioje vietoje, nors perėja vos už 100 metrų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Lapkričio 16–22 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.

Surinkti turinį