Balčius

Verslininkas J. Balčius pasipiktinęs projektuotojų darbu

, Alius Mikelionis
Verslininkas Jonas Balčius kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę prašydamas padaryti tinkamą įvažiavimą į jam priklausančią menų pirtį.  
Alytiškis skundžiasi, kad šalia jo pastato besidriekiančiame dviračių take padaryta projektavimo klaida, dėl to įvažiuoti į jam priklausančio pastato aikštelę įmanoma tik kelis kartus pasisukinėjus. Gal ir būtų patogu įvažiuoti iš Nemuno prieplaukos pusės, tačiau šioje Tilto gatvės atkarpoje eismas vykdomas viena kryptimi.

Bus stabdomos „Menų pirties“ dalies pastato statybos

, Daina Baranauskaitė
Šį penktadienį Statybų inspekcija verslininkui, Alytaus tarybos nariui Jonui Balčiui įteiks statybos sustabdymo aktą su reikalavimu sustabdyti dalies pastato statybas. Esą leidimas objektui Tilto gatvėje išduotas 3 aukštų su mansarda statyboms, tačiau patikrinus projekto sprendinius nustatyta, kad nuo Nemuno pusės yra projektuojamas 4 aukštų pastatas.
Alytuje intensyviai vykdomas projektas „Dzūkų krašto menų inkubatorius „Menų pirtis“”. Siekiant šio tikslo, rekonstruojamas Tilto gatvėje esantis pastatas.

Miesto architektai rekonstruojamą senosios pirties pastatą vadina Alytaus gėda

, Daina Baranauskaitė
 
Alytuje išduotas leidimas ir vyksta senosios pirties pastato rekonstrukcijos darbai. Tačiau būsimo menų inkubatoriaus pastato vizualizacinis projektas papiktino miesto architektus. Nemuno pakrantėje esantį pastatą architektai jau šiandien vadina miesto gėda. Be to, tvirtina, esą projektuojant pastatą nesilaikyta miesto bendrojo plano reglamento. Kokie architektų bei paties verslininko komentarai šiuo klausimu, domisi „Dainavos žodis“.
 
Senosios Alytaus pirties, adresu Tilto g. 2, pastatą netrukus primins tik fotografijos.

Alytaus etikos sargų akiratyje – tarybos narys Jonas Balčius

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisija nutarė pradėti tyrimą dėl tarybos nario Jono Balčiaus elgesio. Tyrimo pagrindas – esą Jonas Balčius galimai melavo teismo proceso metu. 
Į juoduosius Alytaus etikos sargų sąrašus pateko tarybos narys, verslininkas Jonas Balčius. Visa tai susiję su teisminiais procesais dėl jam priklausiusio namo Pliažo gatvėje, kurį varžytinių metu įsigijo verslininkas Tomas Cibulskas. Varžytinių rezultatus Jonas Balčius apskundė teismui, tačiau jį pralaimėjo.
Surinkti turinį