baseinas

Sporto rūmų baseine – nauja paslauga

, Alius Mikelionis
Bene labiausiai populiarėjantis irklenčių sportas atkeliavo ir į Alytaus sporto rūmų baseiną. Žaidime dalyvauja 6 sportininkai. Kiekvienas jų turi irklą, kuriuo ne tik iriamasi, bet ir paimamas kamuolys. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmesti kamuolį į varžovo vartus.
Nors šis žaidimas sukurtas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Havajuose, tačiau išpopuliarėjo vos prieš dešimtmetį, kai Kalifornijoje jį pradėjo propaguoti amerikiečiai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugpjūčio 19–25 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
SUPJAUSTĖ BASEINĄ
Rugpjūčio 19 dieną Alytaus aps. VPK gautas moters, gimusios 1987 m., gyvenančios Alytaus r., Punios sen., pareiškimas, kad supjaustytas kieme stovėjęs baseinas. Nuostolis – 149 Eur.
 
GIRTAS DVIRATININKAS BANDĖ PAPIRKTI PAREIGŪNUS
Rugpjūčio 20 dieną apie 16 val.

Reguliuojami baseino lankytojų srautai ir paslaugos kainos

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės taryba nusprendė pakeisti Alytaus baseino įkainius gyventojams. Tai esą padaryta siekiant užtikrinti tinkamą teikiamų baseino ir pirčių komplekso paslaugų bei kainų santykį.

Pasak Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus Tomo Stupurio, kainos privalo būti pakeistos, nes yra įgyvendinamas europinis projektas, baigiama mažojo baseino rekonstrukcija, o įstaigai atsiranda galimybė teikti platesnį baseino paslaugų asortimentą.

Nors ir rekordiškai vėlai, tačiau Sporto rūmų baiseinas ir pirtys jau pradėjo šeštąjį sezoną

, Daina Baranauskaitė

Ketvirtadienį oficialiai prasidėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino ir pirčių lankymo sezonas.
Kaip teigė įstaigos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Mensevičius, šiais metais sezonas pradedamas kur kas vėliau, tačiau tai lėmė šiuo metu baigiamo įrengti mažojo baseino statybos. „Tiesiog dulkės dėl mažojo baseino statybos darbų patekdavo ir į didžiojo baseino patalpą. Kol vyko betono šlifavimo darbai, negalėjome pradėti sezono“, – komentavo pašnekovas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Spalio 2–8 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 69 nusikalstamos veikos.
 
PRIE KASOS PALIKO PINIGINĘ
Spalio 2 dieną į policiją kreipėsi nemenką pinigų sumą parduotuvėje praradęs vyras. Šešiasdešimt vienerių vyras prekybos centre „Maxima“, esančiame Likiškėlių gatvėje, prie kasos paliko piniginę, kurioje buvo 2100 litų, asmens dokumentai ir banko kortelės.

Alytaus baseino išlaikymui per mėnesį reikia 100 tūkstančių litų, tačiau sporto rūmai prasiskolinę apie pusę milijono

, Daina Baranauskaitė

Nors mokslo metai prasidėjo ir daugelio vasaros atostogos pasibaigė, Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine – vis dar senas, prašvinkęs vanduo. Baseino išlaikymas per mėnesį kainuoja apie 100 tūkstančių litų. Vien tik vandeniu užpildyti jį atsieina 18 tūkstančių litų.
„Dainavos žodis“ domisi, ar iš tiesų Alytaus miesto savivaldybei tapo per brangu išlaikyti geriausią Lietuvoje baseiną.

Surinkti turinį