bėgimas

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Solidi bėgikės Vaidos Žūsinaitės pergalė
Alytuje surengtose Eurovaistinės taurės bėgimo varžybose į startą stojo per 200 bėgimo mėgėjų iš įvairių šalies miestų. Pergalingai savo miesto gatvėse varžėsi Dzūkijos sportininkai. Net 14 alytiškių iškovojo prizines vietas.

Alytaus rajono bėgikai – Nemunaičio bėgimo trasoje

, Danutė Gudaitienė, Alytaus rajono kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Spalio 16 dieną prie Makniūnų mokyklos–daugiafunkcio centro Nemunaičio neformaliojo ugdymo skyriaus rinkosi  Alytaus rajono rudens lengvosios atletikos kroso varžybų dalyviai. Jėgas varžybose panoro išbandyti dešimt  rajono mokyklų komandų.
Gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje geriausiai sekėsi Daugų Vlado Mirono gimnazijos bėgikams, antri buvo Butrimonių gimnazijos, treti liko Simno gimnazijos sportininkai.

Ryški Alytaus rankinio mokyklos pergalė
Nors Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatas dar nesibaigė, bet dabar jau aišku, kad Alytaus „Almeidos–Stronglaso“ rankininkai pelnė svariausią pergalę per visą klubo istoriją – alytiškiai iškovojo šalies vicečempionų titulus.

Dainavos pagrindinės mokyklos bėgikai pagerbė kovotojus už laisvę

, Ina Grigūnaitė

Kovo 8 dieną Dainavos pagrindinėje mokykloje, siekiant paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną bei ugdyti mokinių patriotiškumą, organizuotas tradicinis 11 kilometrų nuotolio bėgimas. Šis bėgimas kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Šiais metais bėgime dalyvavo 18 mokinių ir du mokytojai. Praėjusiais metais dalyvių sulaukta mažiau – 7 mokinių ir 2 mokytojų.

Pergalėmis nudžiugino „Almeidos–Stronglaso“ rankininkai ir „RKL“ bei „Savanorio“ krepšinio ekipos
Po pertraukos atsinaujino Lietuvos rankinio ir krepšinio pirmenybės. Pergalėmis naujuosius metus pradėjo „Almeidos–Stronglaso“ rankininkai, „RKL“ bei „Savanorio“ krepšininkai.