bendrabutis

Kol butų nuomininkai ir savininkai nesutars, nei karšto vandens, nei dujų, nei remonto nebus

, Daina Baranauskaitė
Neeilinė situacija Vingio gatvės 5-ojo bendrabučio viename iš korpusų. Iš 7 butų mažesnioji dalis priklauso savivaldybei ir ši nuomoja juos mažas pajamas gaunantiems asmenims. Tačiau bendro naudojimo patalpas nuomininkai taip apleido, kad vonioje ir tualete kraupu, karšto vandens, dujų nėra. Gal būtų atliekamas remontas, tačiau UAB „Alytaus butų ūkis“ vykdant apklausą, intereso neturintys butų savininkai nepritaria, kad jis būtų daromas. 
Vingio gatvės 5-ojo bendrabučio viename iš korpusų virtuvė tuščia it šokių salė – nei kriauklės indams plauti, nei dujinės viryklės.

Senolio nužudymu įtariamam vyrui pareikšti įtarimai

, Goda Čiginskaitė
Itin nemaloni žinia antrąją Kalėdų dieną sukrėtė Naujosios g. 84 daugiabučio gyventojus. Apie 15.40 val. savame bute rastas nužudyto 70 metų vyriškio lavonas. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado 1946 metais gimusio senuko kūną su durtine žaizda krūtinėje.
Kaip pasakojo daugiabučio gyventojai, naktį iš gruodžio 25-osios į 26-ąją pas senuką buvo vartojami svaigalai. „Aš girdėjau triukšmą, tačiau tokie dalykai bendrabutyje įprasti. Stengiamės nieko nematyti ir negirdėti. Antraip gyvenimas labai nemielas būtų. Tačiau senukas tikrai buvo ramus.

Tarybos narys rengia interpeliaciją Butų ūkio direktorei

, Goda Čiginskaitė
Alytaus butų ūkio veikla jau daugiau nei pusmetį yra dalies naujai išrinktų tarybos narių akiratyje. Tarybos narys Robertas Šarknickas viešai pareiškė rengiantis interpeliaciją Butų ūkio direktorei Stasei Mikelionienei dėl prastai vykdomos veiklos. 
Alytuje, adresu Naujoji gatvė 16, esančiame bendrabutyje jau kone du dešimtmečius nėra karšto vandens. Viešai kalbėti panorusios garbaus amžiaus moterys papasakojo, jog šis faktas labai apsunkina gyvenimą.
„Prausiuosi maždaug kartą per mėnesį.

Gaisre žuvo Žiburio g. 5 bendrabučio gyventojas

, Daina Baranauskaitė
Pirmadienį ryte nelaimė įvyko bendrabutyje, esančiame adresu Žiburio g. 5. Spėjama, kad lovoje rūkęs vyriškis užmigo, o kilus gaisrui žuvo. 
Balandžio 4 dieną 7 val. 36 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytaus mieste, Žiburio g. 5, bendrabučio 4 aukšte dega butas. 
Atvykus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams, rastas apdegęs 1952 m. gimusio vyro lavonas.

Ką reiškia gyventi Alytaus savivaldybei priklausančiame bendrabutyje?

, Alius Mikelionis
Putinų gatvės 38 numeriu pažymėto bendrabučio didžioji dalis kambarių priklauso savivaldybei. Sunku patikėti, kad tokiomis sąlygomis žmonės gyvena Europos Sąjungos valstybėje, o už gyvenimą čia dar tenka ir nuomą mokėti.
Prieš savaitę apsilankęs Putinų gatvės 38-ajame name Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Robertas Šarknickas išvydo šiurpų vaizdą.

„Brazilkoje“ rastas miręs vyras perpjauta gerkle

, Alius Mikelionis

Rugpjūčio 16-osios rytą pareigūnams pranešta, kad Žiburio gatvės penkto namo bute rastas miręs vyras. Atvykę pareigūnai negyvą vyrą, perpjauta gerkle, rado fotelyje. Buto šeimininkas aiškino, kad vyko išgertuvės, vėliau pabudęs pamatė, kad sugėrovas miręs.   Tačiau pareigūnai nebuvo linkę juo tikėti, netrukus 46 metų buto savininkas prisipažino nužudęs ne kartą kartu gėrusį  49 metų vyrą.  Bute policininkai aptiko nusikaltimo įrankį – peilį.  Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Surinkti turinį