blogi kvapai

Mokslininkai pasiūlė nemalonių kvapų Pirmajame Alytuje panaikinimo būdus

, Daina Baranauskaitė
Gera naujiena Pirmojo Alytaus gyventojams, kelerius metus kentusiems nemalonius kvapus, kurie periodiškai tai sumažėja, tai suintensyvėja. Mokslininkai miesto savivaldybės tarybai ir administracijai pristatė Pirmojo Alytaus teritorijoje iš miesto kanalizacijos sklindančių kvapų tikslias priežastis, pateikė moksliškai pagrįstus šios problemos sprendimo – kvapų panaikinimo – būdus. Pateikta keletas variantų.

Politikai ir administracija trepsi, o gyventojai ir toliau kenčia dėl blogų kvapų

, Daina Baranauskaitė
Trečią kartą Alytaus tarybos Aplinkos ir plėtros komitete svarstomas klausimas dėl blogų kvapų Pirmajame Alytuje. Gyventojai konkrečių sprendimų laukia metus, tačiau kol kas situacija nesprendžiama.  Tarybos narys Arvydas Švirmickas siūlo imtis drastiškų sprendimų – užmūryti nuotekų vamzdynus ir neleisti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui tomis trasomis iš sąvartyno leisti blogą kvapą skleidžiančias nuotekas. A.

Pirmojo Alytaus gyventojus kankinantys blogi kvapai turėtų išnykti po dviejų mėnesių

, Daina Baranauskaitė
Pirmojo Alytaus gyventojus kankina blogi kvapai. Jie kreipėsi į miesto tarybos narius, prašydami išsiaiškinti bei išspręsti problemą.
Alytaus miesto savivaldybės tarybos Aplinkos ir plėtros komitete aptartas Pirmojo Alytaus gyventojų kreipimasis dėl blogo kvapo. Komiteto pirmininkė Gintarė Rimkutė-Merčaitienė apie šią problemą išgirdo iš gyventojų, o, sulaukusi skambučio, pati važiavo įsitikinti gyventojų nusiskundimų pagrįstumu.
„Apie šią problemą išgirdau Pirmojo Alytaus bendruomenės susitikime.
Surinkti turinį