BMW

Policija nustatė BMW vairuotoją, lėkusį pėsčiųjų ir dviratininkų tiltu

, Alius Mikelionis
Alytaus miesto savivaldybė išplatino vaizdo įrašą, kuriame matosi per aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą skriejantis BMW, nors transporto priemonių eismas čia draudžiamas. Pareigūnams prireikė paros, kad pažeidėjas būtų nustatytas.
„Antradienį viešoje erdvėje pasklido vaizdo įrašas, kuriame matosi grubus Kelių eismo taisyklių pažeidimas, todėl mūsų pareigūnai trečiadienį vyko į Alytaus miesto savivaldybę bei peržiūrėję įrašą nustatė valstybinius automobilio BMW numerius, o pagal juos ir jį vairavusį asmenį.

Girto kariškio „BMW“ rėžėsi į medį

, Alius Mikelionis
Naktį iš rugsėjo 22 į 23 d. Alytaus mieste, Sudvajų  gatvėje, automobilis „BMW“ rėžėsi į pakelės medį. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nerado nei vairuotojo, nei kitų asmenų, galėjusių paaiškinti įvykio aplinkybes. Apieškoję automobilio „BMW“ vidų, policininkai rado dokumentus.
Paaiškėjo, kad trečios klasės „BMW“ priklauso 28 metų ulonų bataliono kariui. Transporto priemonė išvežta į saugojimo aikštelę. Įvykį užregistravo Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

„BMW“ mėgėjai suvažiavo į Alytuje sumanytą socialinę akciją

, Alius Mikelionis
Po tragiškų įvykių, kuomet Vilniuje į autobusų stotelę įskriejo ir ten stoviniavusius žmones sužalojo jauno vyro vairuojamas „BMW“, šios markės transporto priemonės įvaizdis dar labiau susvyravo.  
Alytiškis Deimantas siekdamas įrodyti, kad ne visi vairuotojai linkę pažeidinėti Kelių eismo taisykles, pakvietė „BMW“ savininkus į susitikimą ir paragino ant automobilio užklijuoti lipduką „Būk mandagus wairuotojas“.

Alytuje padegtas krepšininko „BMW“

, Alius Mikelionis
Naktį iš lapkričio 12 į 13 degė automobilis „BMW“. Transporto priemonė liepsnojo Alytaus mieste, Ulonų gatvėje, nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Atvykę ugniagesiai spėjo užgesinti transporto priemonę, tačiau išdegė „BMW“ salonas, elektros instaliacija. Manoma, kad automobilis buvo padegtas. Įtariama, kad iš pradžių buvo išdaužtas automobilio stiklas ir įmesta degios medžiagos. Užgesinus liepsnas, rasta plastikinė talpa, kuri patvirtina padegimo versiją. Automobilis, pagamintas 2006 metais, nebuvo apdraustas KASKO draudimu.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 47 nusikalstamos veikos.
 
VOGTAS „BMW“ NULĖKĖ NUO KELIO
Rugsėjo 30 dieną Birštono PK gautas pranešimas, kad apie 9 val. Birštono sav., Širvinių k., pievoje prie kelio rastas apvirtęs automobilis „BMW X5“, kuris yra ieškomas Austrijoje.
 
PAS JAUNĄ VYRĄ PAREIGŪNAI RADO KVAIŠALŲ
Spalio 2 d. 22.30 val.

Trečiadienį ryte susidūrė du automobiliai

, Alius Mikelionis
Eismo įvykis avaringiausioje Alytaus miesto Naujojoje gatvėje įvyko apie 7 valandą. Pirminiais duomenimis, automobilis „VW Sharan“, važiuodamas vidurine juosta, ketino sustoti stotelėje. Tuo metu ta pačia kryptimi važiavo „BMW“ markės automobilis. Transporto priemonės susidūrė. Nuo smūgio „VW Sharan“ apvirto ant šono. Laimei, žmonės nenukentėjo, juos apsaugojo oro pagalvės. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai.  

Girtas „BMW“ vairuotojas „prisiskraidė“

Tik prasidėjus gegužės 18-ajai, apie 1 val.,  Alytuje, Vilties gatvėje, nuo kelio nulėkė neblaivaus alytiškio vairuojamas „BMW“.
22 metų vaikinas pasielgė labai neatsakingai – už vairo sėdo būdamas neblaivus, važiuodamas nepasirinko saugaus greičio, todėl kelio vingyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į stovėjimo aikštelėje stovinčius automobilius, nulaužė berželį ir apsivertė ant stogo.
Kelių erelis prisiskraidė: stovėjimo aikštelėje apgadinti keturi automobiliai, jam gresia beveik tūkstančio su puse eurų bauda ir teisės vairuoti transporto pr

Apleistuose garažuose – prabangus vogtas „BMW“

, Alius Mikelionis

 

Antradienį policijos ekipažas, tikrindamas apleistų garažų teritoriją, esančią Pirmajame Alytuje, Klevų gatvėje, pastebėjo įtartinus asmenis. Prie metalinio garažo stovėjo visureigis „Mitsubishi Outlander“ su Rusijos federacijos numeriais. Jo savininku prisistatė Vilniaus miesto gyventojas, kartu buvo dar du vyrai. Pareigūnai, patikrinę metalinį garažą, ten rado prabangų sportinį automobilį „BMW MS-EX40“ su baltarusiškais numeriais. Patikrinę transporto priemonę duomenų bazėje, pareigūnai nustatė, kad prabangus automobilis vogtas Vokietijoje.
Surinkti turinį