briedis

Po susidūrimo su briedžiu latvis išvežtas į Kauno klinikas

, Alius Mikelionis
Pakeliui į Lenkiją latvis pateko į eismo įvykį. Gegužės 18-osios naktį, apie 1 valandą, Alytaus apskrities VPK kontroliuojamoje teritorijoje Grigaliūnų kaime (Prienų r.) įvyko eismo nelaimė. Latvijos pilietis partrenkė briedį. Miško žvėris iššoko prieš latvio „VW Passat“. Penkiasdešimt trejų metų vairuotojas nespėjo sustabdyti automobilio, briedis atsitrenkė į variklio dangtį, išdaužė priekinį stiklą ir įvirto į automobilio vidų. Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas. Dužę stiklai pateko į vairuotojo akis, latviui diagnozuota ir galvos žaizda, ir veido sumušimai.

Alytaus rajone automobilis partrenkė briedį

, Alius Mikelionis
Kelyje Alytus–Pivašiūnai–Onuškis automobilis „Saab” partrenkė briedį. Nelaimė įvyko antradienį apie 14 valandą Alytaus rajone, netoli Tabalenkos kaimo. Vairuotojas pasakojo, kad važiuojant Alytaus link staiga iš miško iššoko briedis. Jokių galimybių sustabdyti nebuvo. Briedį automobilis nubloškė į pakelės griovį, gyvūnas iš karto nugaišo.
Vairuotas nenukentėjo, nes gyvūnas tuo metu šoko ir buvo ore, neįbėgo į kelią. Kaip rodo praktika, gyvūnas, atsitrenkęs į važiuojantį automobilį, paprastai verčiasi per stogą arba per priekinį langą įkrinta į saloną.
Surinkti turinį