Butrimonys

Sekminės Butrimonyse su gardžia kiaušiniene ir grupe „69 danguje“

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Praėjusį penktadienį Butrimonių miestelio trikampėje aikštėje skambėjo tradicinė Sekminių šventė, kvepėjo kiaušiniene su spirgučiais. Nors Sekminės Butrimonyse pradėtos švęsti visai nesenai, bet vietos žmonių pamėgtos, jų laukiama, joms ruošiamasi.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė iškilmingai mini Vasario 16-ąją

, Genovaitė Žiurinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Butrimonių gimnazijos bendruomenė jau antri metai atsiliepia į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą išradingai švęsti Vasario 16-ąją. Pratęsdami 2013-ųjų metų idėją „Iš širdies į širdį“, šįmet pagaminome atvirlaiškį – kvietimą, kurį gimnazijos mokiniai dalino seniūnijos gyventojams sveikindami Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Išdalinta 150 atvirlaiškių – tiek šeimų aplankyta, pasveikinta ir pakviesta dalyvauti gimnazijos organizuojamoje šventėje „Didumas to, kas mumyse iš meilės auga ir gerumo“.

Butrimonyse varžėsi jaunieji matematikai

, Stasė Gramauskienė, Butrimonių gimnazijos mokytoja

Lapkričio 30 dieną Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko Alytaus apskrities jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti ir mokinių kūrybinių darbų konkursas.
Olimpiadoje ir kūrybinių darbų konkurse varžėsi aštuonios stipriausių jaunųjų matematikų komandos, vertinimui buvo pateikta 11 kūrybinių darbų iš Alytaus miesto ir rajono, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos bendojo ugdymo mokyklų.

Saugiausioje Alytaus rajono seniūnijoje rikiavosi policijos ekipažai

, Ramutė Jablonskienė, Butrimonių gimnazijos socialinė pedagogė

Spalio 15 d. Butrimonyse, vienintelėje Lietuvoje trikampėje miestelio aikštėje, vyko Policijos ir visuomenės diena. Tai tradicinis Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – AAVPK) renginys, skirtas glaudesnio policijos ir visuomenės narių bendradarbiavimo skatinimui. Vietiniai butrimoniškiai kalbėjo, kad veikiausiai ne šiaip sau šis renginys organizuojamas jų miestelyje: Butrimonių seniūnija 2012 metais AAVPK organizuotame konkurse „Saugiausia seniūnija“ pripažinta nugalėtoja.

Koncertas „Pasitikime atostogas“

, Raimundas Žiūkas, mokytojas

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių skyriaus mokiniai atostogas pasitiko koncertu. Pusės metų mokslą vainikavusiame koncerte jie pademonstravo, ką išmoko per paskutinį pusmetį.

Surinkti turinį