Dainavos žodis

Čempionai „Dainavos“ gynybą pralaužė antroje susitikimo pusėje

„Optibet A lygos 27 turo centrinėse rungtynėse Alytaus DFK „Dainava“ susitiko su Vilniaus „Žalgiriu“. Atkaklioje kovoje lygos čempionai dainaviečių gynybą pralaužė antrame kėlinyje ir laimėjo rezultatu 0:2 (0:0).

Susitikimas prasidėjo intensyviai ir abi komandos aktyviai žaidė puolime. Jau 6 susitikimo minutę Stanislavas Sorokinas iš baudos aikštelės prieigų atliko puikų smūgį į vartų kampą, bet vilniečių vartininkas spėjo sureaguoti ir kamuolys atsidūrė jo rankose.

Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė dar keliomis atakomis. Smūgį iš baudos aikštelės atliko žalgiriečiai, laimei kamuolys skriejo virš vartų. 42 susitikimo minutę „Dainavos“ futbolininkai kūrė dar vieną pavojingą epizodą. Baudos aikštelėje atsidūręs Artemas Radčenka atliko smūgį į varžovų vartus, bet jam taip pat pritrūko tikslumo.

Jau per pridėto pirmo kėlinio laiką po pakelto žalgiriečių kampinio puikiai gynyboje sužaidė Ernestas Stočkūnas atmušdamas kamuolį nuo vartų linijos.

Antrame kėlinyje Vilniaus „Žalgiris“ sudėtyje atliko keitimus. Po keitimo aikštėje pasirodęs Liviu Antalis 67 susitikimo minutę atsidūrė atakos smaigalyje ir pasiuntė kamuolį į dainaviečių vartus. 72 susitikimo minutę krito antrasis susitikimo įvartis. Vilniečiai surengė greitą ataką ir L. Antalis pelnė antrąjį susitikimo įvartį.

Rungtynių pabaigoje dainaviečiai turėjo porą galimybių pelnyti įvartį, bet Dmytro Mandryčenka nebuvo tikslus, o jau per pridėtą laiką žalgiriečių baudos aikštelėje kilusioje sumaištyje svečių vartininkas neklydo ir išsaugojo savo vartus sausus.

Su 26 taškais „Dainavos“ klubas rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kito turo rungtynes dainavidečiai žais taip pat savo aikštėje. Rugpjūčio 26 dieną į Alytaus stadioną atvyksta Kauno rajono „Hegelmann“. Mačo pradžia 19 val.