cigaretės

Alytiškis rūkalus laikė slėptuvėse

, Alius Mikelionis
Liepos 24 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė asmenį, neteisėtai disponavusį akcizinėmis prekėmis. 
Patikrinus gautą informaciją, pas 35 metų alytiškį rasta 4 tūkst. 679 pakeliai cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Vyriškis neneigė kaltės, prisipažino, kad nelegalūs rūkalai priklauso jam.

Jūsų vaikas rūko – galite sulaukti baudos

, Daina Baranauskaitė
Seimas antradienį įtvirtino draudimą nepilnamečiams rūkyti ir turėti tabako gaminių. Už nusižengimus gresia 14–28 Eur bauda, o už jaunesnius nei 16 m. asmenis ją turės sumokėti tėvai. Tabako gaminiams taip pat priskirtos elektroninės cigaretės – tiek už jų rūkymą, tiek turėjimą gresia tokia pat administracinė atsakomybė. Pagal tyrimus, Alytuje rūko 18 procentų berniukų ir 14 procentų mergaičių. 
Nepilnamečių vaikų turintys tėvai turėtų suklusti.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Balandžio 22–28 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 48 nusikalstamos veikos.
 
MOTINA SUŽALOJO MAŽAMETĘ
Balandžio 23 dieną Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mažametės sumušimo. 2013 metais gimusi mergaitė atvežta į Lazdijų ligoninę balandžio 20 dieną. Jai nustatytas galvos sumušimas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 21–27 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
MERSEDESE – KONTRABANDINĖS CIGARETĖS
Sausio 22 dieną kelyje Alytus–Varėna–Gardinas stabdytas be šviesų važiuojantis automobilis „Mercedes Benz“. Vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti bei nereagavo į tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus. Gaudynės vyko apie 20 kilometrų. Sustabdžius transporto priemonę paaiškėjo, dėl ko vairuotojas nestojo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugpjūčio 13–19 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.
 
VAGYS NEPALIKO NET ŠLEPEČIŲ
Rugpjūčio 13 dieną savo apvogtą butą Prienuose rado čia gyvenanti moteris. Vagys pagrobė ne tik vertingus daiktus: kompiuterį, fotoaparatą, du mobiliuosius telefonus „Iphone“, bet ir gėrimus bei moteriškas šlepetes.

Netoli Raigardo punkto pasieniečiai aptiko likimo valiai paliktą rūkalų krovinį

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai netoli Raigardo kontrolės punkto aptiko likimo valiai paliktą kontrabandinių rūkalų krovinį – 6 tūkstančius pakelių baltarusiškų cigarečių.
Pirmadienį vakare ties Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaimu patruliavę VSAT Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai prie kelio Gardinas–Vilnius aptiko numestus šešis polietileninius maišus. Paaiškėjo, kad juose – kontrabandiniai rūkalai. Iš viso rasti 6 tūkstančiai pakelių cigarečių „Minsk Capital“, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugpjūčio 6–12 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 52 nusikalstamos veikos.

GANYKLOJE NUŠAUTOS AVYS
Rugpjūčio 7 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi Daugų seniūnijos gyventoja. Moteris pranešė, kad jai priklausančioje ganykloje rado septynias negyvas avis ir vieną baroną. Įtariama, kad jie nušauti. Nuostolis – 3750 Lt.

KAIMYNŲ KONFLIKTAS

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Liepos 16–22 dienomis Alytaus apskrities VPK užregistruotos 56 nusikalstamos veikos.
 
GARAŽO RŪSYJE – KONTRABANDINĖS CIGARETĖS
Liepos 16 dieną Varėnos pareigūnai rado kontrabandinių cigarečių. Baltarusiški rūkalai rasti Varėnoje esančiuose garažų masyvuose. Cigaretės buvo sandėliuojamos garažo rūsyje. Iš viso Varėnos policininkai rado 15 370 pakelių įvairių kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Įtariamasis D.

Varėnos rajone sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys

Varėnos rajone pasieniečiai sulaikė 4 tūkst. pakelių cigarečių ir, įtariama, su šiuo kroviniu susijusius vilnietį, druskininkietį bei marcinkoniškį.
Liepos 3 d. VSAT Varėnos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Kabelių užkardos pareigūnai Varėnos rajono Marcinkonių kaimo ribose, kaimo keliuke, patikrinimui sustabdė automobilius „Volkswagen Passat“ ir „Volkswagen Golf“. Pirmuoju važiavo 27 metų Vilniaus ir 32 metų Druskininkų gyventojai. Jie iš automobilio bandė pasprukti. „Volkswagen Passat“, kaip paaiškėjo, buvo išnuomotas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gegužės 28 – birželio 3 dienomis Alytaus apskrities vy-riausiajame policijos komisariate užregistruotos 51 nusikalstama veika.
 
EISMO ĮVYKIS ŠALIA MIKLUSĖNŲ
Gegužės 29 dieną kelyje Alytus–Kaunas apvirto automobilis „Toyota Corolla“. Nelaimė įvyko ties Miklusėnų kaimu (Alytaus r.). Padangų žymės rodo, kad „Toyota“ metėsi į priešpriešinę eismo juostą ir iš karto atliko staigų posūkį į dešinę bei, nuvažiavusi nuo kelio į griovį, apvirto aukštyn ratais.
Surinkti turinį