darbas

Iš darbo atleistas teatro meno vadovas Albertas Vidžiūnas

, Daina Baranauskaitė
Nuo praėjusios savaitės penktadienio Alytaus teatre nedirba meno vadovas Albertas Vidžiūnas. Alytiškis režisierius teigia, kad atleistas vos dėl keleto pravaikštų, teatro direktorė Inesa Pilvelytė sako, kad problemos kur kas gilesnės.
Alytaus teatro sezonas prieš mažiau nei mėnesį, kaip ir kiekvienais metais, prasidėjo originaliai – šįkart aerodrome, kur pristatytos sezono naujienos. Čia dar bene pirmu smuiku groja meno vadovas, režisierius A. Vidžiūnas, kuris pasakoja apie savo planus. Tačiau jis miesto teatre nedirba nuo praėjusio penktadienio.

„Coca-Cola“ uždaro gamyklą Alytuje

, Daina Baranauskaitė
Užsienio investuotojai palieka Lietuvą. Kompanija „Coca-Cola“ uždaro gamyklą Alytuje, iš kurios bus atleista apie 80 žmonių. Pasaulinė bendrovė nutarė iškelti gamybą į Lenkiją. Alytaus meras Vytautas Grigaravičius sako esąs šokiruotas ir bijo naujos emigracijos bangos iš miesto.
Gamykla Alytuje buvo vienintelė tokia Baltijos šalyse. „Sodros“ duomenimis, „Coca-Cola HBC Lietuva“ rugsėjo 1 dieną dirbo 215 žmonių. Tačiau gamybos padalinyje dirba apie 90 žmonių. Tai, kad gamykla iškeliama, patvirtino ir pati įmonė.

Alytaus pataisos namai siūlo 27 darbo vietas ir 600 eurų per mėnesį atlyginimą

, Daina Baranauskaitė
Nedarbas Alytuje siekia 10.6 procento, tad informacija, jog pataisos namai siūlo darbą 27 jauniesiems pareigūnams, skamba gana patraukliai. Šiuo metu pataisos namuose dirba 173 prižiūrėtojai, iš jų daugiau kaip 30 – moterys.  
„Mūsų įstaigoje didžiausias jaunųjų pareigūnų trūkumas. Šiuo metu turime 27 laisvas darbo vietas.

Prisidirbo: Valstybės dieną dirbusioms žinomoms įmonėms gresia tūkstantinės baudos

, Alius Mikelionis
Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Valstybinė darbo inspekcija tikrino, ar Alytuje veikiančios įmonės laikosi Darbo kodekso. Liepos 6 diena įtraukta į šventinių dienų sąrašą, todėl, pasak Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojų, dirbti gali tik nepertraukiamą procesą užtikrinančios įmonės.
Patikrą vykdę Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai patikrino Pramonės gatvėje įsikūrusią bendrovę „Stalių gaminiai“. Kad čia darbuojamasi, išdavė pilna aikštelė automobilių. Viduje procesas vyko pilnu tempu.

Alytaus miesto savivaldybės administracijoje – darbuotojų atleidimai, rotacijos

, Goda Čigisnkaitė
Alytaus miesto savivaldybės administracijoje bręsta dideli pokyčiai. Artimiausiu metu bus skelbiami konkursai Viešųjų pirkimų ir Strateginio planavimo ir Finansų skyrių vedėjų pareigoms užimti, kurių vedėjai nuo šiol eina pavaduotojų pareigas.

Lazdijuose įsibėgėja nauja šeimos verslo kryptis – mėsinių galvijų auginimas

, Daina Baranauskaitė
Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu  Nacionalinės 2014–2020 m. gyvulininkystės sektoriaus plėtros programos eiga aptarta tarptautiniu lygiu.

Alytiškiai gerai apmokamo kario darbo negraibsto

, Daina Baranauskaitė
Prieš keletą mėnesių Alytuje esančio Birutės bataliono vadas plk. ltn. Mantas Paškevičius kreipėsi į rajono vadovus, visuomenę, skleisdamas žinią, jog šiuo metu ypatingai trūksta karių. Šiemet Birutės batalionui buvo skirtos papildomos 57 profesinės karo tarnybos pareigybės. 
Darbo biržos duomenimis, šiame regione yra vienas didžiausių nedarbo lygių – 13,6 proc.

Į darbą atvažiuojantiems dviračiais – priedas prie atlyginimo

, Daina Baranauskaitė

Viešąjį transportą ir automobilius į dviračius iškeitusiems savo vadovaujamos įmonės darbuotojams alytiškis verslininkas mokės priedą prie atlyginimo. Už kiekvieną dieną – po 5 litus. Kodėl bendrovė „Vėtrija“ imasi tokio projekto ir ar noriai darbuotojai automobilius bei mikroautobusus keičia į dviračius, domisi „Dainavos žodis“.

Surinkti turinį